Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

31.10. testirano 6.539 osoba, od čega je pozitivno 1.449 osoba.  KONeficijent 22,15935%

30.10. testirane 9.531 osobe, 1.817 novozaraženih KONeficijent 19,0641%

 

 

edit: ako u utorak bude manje od 3000 biće dobro

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Evo me u Hercegovini. Usput prošla kroz Sarajevo i samo se čula sa familijom jer ih je masa bolesnih.

Četvoro iz uže porodice, još šestoro iz šire. Još gomila ljudi koje poznajem.

Nevesinje, mesto od 14.000 stanovnika ima nešto tipa 30 pozitivnih za poslednja 24 sata. KK ovde najmanje 80%. A gomila njih (tako mi kažu) se i ne javlja za test dok im ne dođe voda do ušiju.

Sve u svemu, veselje :cry:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Haralampije said:

image.png.c1378732dab914c16cffdc3d2b344d19.png

 

image.png.e4500a7d2ecafd11b92fb86902923bb2.png

 

Dva paralelna univerzuma, sahrana Anfibolija i bolnica D.Misovic, ovi ljudi u skafanderima ginu od posla bez slobodnog dana izmedju ostalog i zbog ovakvih kretena

 

Koga zabole za farmakomafijase, daj neki bradati les da celivamo

 

 

1 hour ago, slepa živana said:

to. situacija jeste užasna, al kad čovek vidi da postoji država u kojoj već tri dana široke narodne mase ljube leš čoveka koji je umro od korone, onda mu dođe malo lakše.

nadam se da je irinej okej.

 

Nadam se da ga je celivao posteno

Link to comment

Ne znas kako ce razgovor da tece ako ti neko u Srbiji npr. kaze "napravise ovi iz kriznog staba haos sa kovidom"

 

Jer zapazanje je na mestu ali umesto "mere su neadekvatne" ja sam danas cuo da su se "svi oni grdno obogatili jer lazu narod da virus postoji".

 

Roditelji iz vrtica koje mozes da sretnes po parku su zlo :isuse: razgovor se zavrsio tako sto je lik (35 godina max) rekao kako mu je u vreme Milosevica bilo mnogo bolje

 

Strgao sam dete sa ljuljaske i pobegao glavom bez obzira. Ne mogu vise jbt, imaju dva oka, dva uva, covekoliki su ali jebote kakva je to varka prirode

 

 

 

 

Edited by Caligula
  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Šta Konara rekao da je tražio "zabranu kontakta"?
I oni su mu rekli "odjebi".
I on sad eto smatra da je to ok?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

 

Konarku vise niko ne shvata za ozbiljno,a i ko ga jebe zasluzio je.

Link to comment

Ma nema frke.. Vlada Srbije sve drzi pod kontrolom...

 

Komunalni inspektori i komunalni milicajci moći će da kontrolišu da li građani nose maske i održavaju rastojanje u zatvorenim prostorima i na otvorenom, predviđeno je izmenama Zakona o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti.

 

Ove izmene, kako prenosi RTS, u četvrtak će biti pred Vladom, a 10. novembra i pred narodnim poslanicima.

 

 

https://insajder.net/sr/sajt/vazno/21060/Izmene-Zakona-u-četvrtak-pred-Vladom-Komunalni-milicajci-kažnjavaće-građane-koji-ne-nose-maske.htm

 

 

Sto bi se reklo do 10og smo cool, a posle cemo videti sta ce biti

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...