Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

13 hours ago, radisa said:

Pa prognoziraju, od 1 septebra počinje širenje, do 10 će se proširiti, inkubacija 7-10 dana, to dođe oko 20-og da počinje ozbiljno uvećanje... Eto, nisam sa Batuta, ali dajem neki sled razmišljanja...

 

Mozes u krizni stab odma :D

Link to comment

U ponedeljak idem da promenim adresu u Ljermontovoj i to rano ujutru, posle u banku i kraj...Posle mogu da šetam samo po mom kraju.

 

Ponedeljak je  14.09. :) 

 

A što se tiče tog datuma 17.09. i drugog talasa, to mi je sestra javila pre neki dan ( iz pouzdanih izvora ) i ona spominje lockdown kad se formira Vlada. 

 

Najiskrenije, i bez ljutnje, ne verujem mnogo u te priče. 

 

Zašto baš lockdown sa ali..i baš 17.09.?

 

Ne volim teorije zavere, protivim se njima, međutim, moram da postavim pitanja.

 

Da li se i sada fingiraju brojke i priča priča kako je stanje stabilno a od 17.09. kreću sa pravim informacijama? 

 

I zašto nema podataka za Beograd od 10.06.? 

Link to comment
7 hours ago, Anonymous said:

Da, sigurno lockdown 17.09. Sutra kupujem zalihe.

ja imam zalihe :D

 

mene vlada srbije vishe nikad nece iznenaditi :hihi:

 

boze shto je narod magijski raspolozen. i blesav :dry:

Link to comment

igramo se :lolol:

 

 

mi smo svi mladji maloletnici, da ne kazem dica, malo nas puste da se igramo, pa nas poteraju kuci. pa sutra opet. volimo i da se igramo, ali i da nas poteraju. pa zivot mora da ima neku strukturu, majkumubozju imperijalisticku™ :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment

ja svaki dan idem u školu, juče sam bila na sharani, majstori mi špartaju po kući, sutra držim obuku za 30 učesnika... svima vam se više isplati da se ja ne inficiram :)

Link to comment

Mislim da je kod nas bio masivan talas jun/jul. Nisam siguran da će biti toliko jak novi ukoliko zabrane svadbe i slavlja i ukoliko kafići nastave da rade do 21h. Naravno bez koncerata u zatvorenom prostoru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...