Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

30 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja ne tvrdim to. 

 

Nego ajde sad objasni mi tu logiku, da donosiš obavezujuću meru zbog eksplozije zaraze u drugim zemljama, ali od petka, dakle za pet dana, i moliš građane da se vrate pre tog roka? 

 

to je genralna teza glede kš-a šlihtaju se vlasti da bi se uglavili na kakvo mesto

 

sam si odgovorio na postavljeno pitanje, daš nekakav rok ljudima da se vrate, za to vreme pripremiš mere(neko zaseda, donese odluku, službeni list i tako to)i kreneš da ih sprovodiš

 

obzirom na to kako se trenutno populus odnosi prema pandemiji u matici, tih par dana neće mnogo promeniti opštu sliku ovde u smislu početka trećeg pika prvog talasa

Link to comment

pa to su majkemi debili! :ohmy: :ph34r:

 

 

pa sutra mera na snagu kozo jedna. dobro nije preporuka i da se random dobro izljube na odlasku.

 

pa kolko mogu da budu debili :isuse:

 

edip. populus u matici se odnosi normalno, maske u busu maske u maksiju maske kod doktora. samo idioti idiotima daju odlichne savete :lolol:

 

 

 

 

 

Edited by gospa buba
  • Haha 1
Link to comment

Jel to stvarno znaci da ako se neko vrati npr. u cetvrtak, onda ne mora da se javlja lekaru?

 

Edit. Prosto mi neverovatno ovo sto citam

Edited by de Sisti
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, slepa živana said:

ja uvek prvo pomislim da sa mnom nešto nije uredu

 

mislim da ću da odustanem od korone. ići ću na anti 5g miting ako bude.

Ja ću na pro 5g... AKo bude... :D

Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Ja ću na pro 5g... AKo bude... :D

neće ga biti skoro kod nas, mislim na 5g, posebno sada kada su ameri naredili da se ukloni oprema špijunske firme hauvej iz srbistana, znači i ove postojeće u fixnoj telefoniji i 2g, 3g i aktuelne 4g, po saznanjima druga filipenka :happy:

Link to comment
Just now, gone fishing said:

neće ga biti skoro kod nas, mislim na 5g, posebno sada kada su ameri naredili da se ukloni oprema špijunske firme hauvej iz srbistana, znači i ove postojeće u fixnoj telefoniji i 2g, 3g i aktuelne 4g, po saznanjima druga filipenka :happy:

Ko će to da plati?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...