Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

9 hours ago, napadaj said:

Poreskoj upravi, bankama, katastru itd bilo mnogo lakše da to rade, pošto je broj ljudi koji tu cirkuliše neuporedivo manji nego na PF.

 

наше банке какве су и мерење температуре би наплатиле

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
21 hours ago, Apollo Creed said:

Sramota:angry: kad se samo setim kako su nam braća kinezi i sestre kineskinje pomogli u martu i aprilu, a mi im ovako vraćamo...

Al dobro makar su dobili po dres i hemijsku...

 

Kineski lekari oduševili sve na "Marakani" znanjem o istoriji Zvezde: Bari,  Piksi, Tošić... | Novosti.RS

 

giphy.gif

  • Haha 1
Link to comment

hahaha

 

batut, produžili su period inkubacije na 21 dan. od kada ovde duvaju vetrovi poverenja naspram kisićkinog instituta? mora da sam propustio nešto, ne prvi put

 

msm nije da nije moguće, al opet. ne veruje se podacima tog istog instituta o broju zaraženih, sa pravom, sad odjednom “rekao batut” sveti gral istine

 

samo se hrani perpetumobile anksioznosti

 

 

 

ps 

ne dovodim u pitanje da li je info istinit svakako

  • +1 1
Link to comment

Izvinjavam se sto upadam, ali, kako se to moze znati u dan? Jel to misljenje, ili oni nesto znaju? Mislim, virus o kome se jos uvek malo toga zna, sve je nepredvidivo,a odjednom su  svi baba Vange...

Edited by Misko
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

hahaha

 

batut, produžili su period inkubacije na 21 dan. od kada ovde duvaju vetrovi poverenja naspram kisićkinog instituta? mora da sam propustio nešto, ne prvi put

 

msm nije da nije moguće, al opet. ne veruje se podacima tog istog instituta o broju zaraženih, sa pravom, sad odjednom “rekao batut” sveti gral istine

 

samo se hrani perpetumobile anksioznosti

 

 

 

ps 

ne dovodim u pitanje da li je info istinit svakako

Pa Batut samo kaže ono što narod sam može da zaključi, i bez Batuta... Krenula škola, završilo se leto, zbijeniji busevi, više ljudi po ofisima,a i koji su se opustili = veća šansa za širenje... Ne treba ti Batut da skontaš šta će da bude...

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Misko said:

Izvinjavam se sto upadam, ali, kako se to moze znati u dan? Jel to misljenje, ili oni nesto znaju?

Pa prognoziraju, od 1 septebra počinje širenje, do 10 će se proširiti, inkubacija 7-10 dana, to dođe oko 20-og da počinje ozbiljno uvećanje... Eto, nisam sa Batuta, ali dajem neki sled razmišljanja...

  • +1 1
Link to comment

Pa tako i ja mogu da kazem, novi talas ce biti krajem septembra, pocetkom oktobra..mislim, to i ja vidim kao mogucnost..moze biti, mogucnost nije mala, ali, nista ne mora da znaci

Edited by Misko
Link to comment
14 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

hahaha

 

batut, produžili su period inkubacije na 21 dan. od kada ovde duvaju vetrovi poverenja naspram kisićkinog instituta? mora da sam propustio nešto, ne prvi put

 

msm nije da nije moguće, al opet. ne veruje se podacima tog istog instituta o broju zaraženih, sa pravom, sad odjednom “rekao batut” sveti gral istine

 

samo se hrani perpetumobile anksioznosti

 

 

 

ps 

ne dovodim u pitanje da li je info istinit svakako

jednostavno je, ko ima da zavrshi neshto sa drzavnim suzbama i/ili  zdravstvenim sistemom mora da pochne da to radi juche, jer ce se sledeca prilika, da ne kazem prozor, pojaviti tek posle nove godine. sad shta je rekao batut, shta znache njihovi brojevi, nije ni bitno, 5 dana pre ili posle moze mnogo da znachi. treba biti oprezan kao zver, vidovit ko delfijska prorochica i pametan kao ______. moju kucu je recimo martovsko zatvaranje zdravstvenog sistema moglo da koshta ozbiljno, a pukom srecom nije. lekcija je naučena. kao da ce sutra pocheti rat. 

Edited by gospa buba
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...