Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

55 minutes ago, Aleksija said:

ja svaki dan idem u školu, juče sam bila na sharani, majstori mi špartaju po kući, sutra držim obuku za 30 učesnika... svima vam se više isplati da se ja ne inficiram :)

Kad smo kod sahrana, bio sam i ja pre desetak dana. Ta prica o 30 ljudi na sahranama je cista laz. Ova kojoj sam prisustvovao je bila bar 4 puta veca od dozvoljene. Svi se grle,ljube,rukuju...uzas. Rodbina naravno stoji pored sanduka i ljubi krst koji je pop zilion puta koristio za istu stvar. Sve sam posmatrao sa bezbedne udaljenosti i najezio se par puta od ludila ovog naroda

Link to comment
5 minutes ago, Haralampije said:

Kad smo kod sahrana, bio sam i ja pre desetak dana. Ta prica o 30 ljudi na sahranama je cista laz. Ova kojoj sam prisustvovao je bila bar 4 puta veca od dozvoljene. Svi se grle,ljube,rukuju...uzas. Rodbina naravno stoji pored sanduka i ljubi krst koji je pop zilion puta koristio za istu stvar. Sve sam posmatrao sa bezbedne udaljenosti i najezio se par puta od ludila ovog naroda

+1

 

Bio i ja, u julu doduse, identicna slika, Novo, plus kafane okolo, preko puta, specijalizovane - nisam ni znao da tako nesto postoji - prepune ucveljene rodbine, spojeni stolovi, даћe po svim propisima...

Link to comment
1 hour ago, Jozef K. said:

Mislim da je kod nas bio masivan talas jun/jul. Nisam siguran da će biti toliko jak novi ukoliko zabrane svadbe i slavlja i ukoliko kafići nastave da rade do 21h. Naravno bez koncerata u zatvorenom prostoru.

 

Aha,gledaj samo kad počnu da se vraćaju ovi debili iz CG...

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Aha,gledaj samo kad počnu da se vraćaju ovi debili iz CG...

Ja sam u Crnoj Gori. Doduše imam antitela. Ali na primorju je zaista bezbedno. Ljudi nema previše i imaš svoj mir. Maske se nose svuda u zatvorenom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...