Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

pozdrav društvo, šta se radi ?

 

pozdrav @radisa, evo me radim na novom laptopu i gledam u zelenilo :D

 

nego, sve se kao smirilo u srbijici i sada čujem neke glasine o karantinu za povratnike u otadžbinu ?

 

zna li se šta o tome? kako koliko i gde, mislim, karantin ili samoizolacija ?

Link to comment
48 minutes ago, de Sisti said:

Jel to stvarno znaci da ako se neko vrati npr. u cetvrtak, onda ne mora da se javlja lekaru?

 

Edit. Prosto mi neverovatno ovo sto citam

ne da ne mora, nego mu se dobronamerno savetuje da dodje pre petka, da ne bi morao da se javlja lekaru :isuse: :isuse: :isuse:

 

degenerici majkemi. josh ostaje da se nadamo da ono lekara shto je ostalo da se aka po sistemu bez da jure da se slikavaju po shtabovima i televizijama, da je to zato shto su nachelno normalni (dobro, uslovno, danas niko vishe nije normalan) i pametni ljudi, pa otud i izbegavaju angažman u neplacenoj skupini eksperata koji neobuzdano i dobrovoljno lupetaju ko maksimi evo vec pola godine. samo se nadam da je tako.

 

 

edip. manjevishe kog smo sreli po srpskom zdravstvu (a sreli smo, djeca se krshe, babe imaju svoju zabavu), ljudi su po pravilu  rekli maskirajte se i chuvajte se ovo nije dobro. ili nisu rekli nishta, shto mi je isto ok u ovom kontekstu :dry:

Edited by gospa buba
Link to comment
On 10.9.2020. at 13:45, Frank Pembleton said:

Ja ovih dana vidim posledice, u stvari tek ih sada primećujem. 

I baš sam skenjan... 

kardio, skelet, imunitet i mozak. policijski čas (čuj čas - mesec i po) već dolaze na naplatu. umiraće nam ljudi ranije. 

Link to comment

državni prelaz jabuka 18:01

nejač musava od breski plače i cvili, očevi u atlet majicama napadaju razulareni carinike, ovi mašu faksom koji je stigao upravo iz batutatm potpisao zlatibor

 

situacija zapaljiva, na ivici incidenta, pridružuju se litijaši iz pljevalja predvođeni antimaskerima i pripadnicima klana braće šarić

 

a boško buha gleda i ne veruje, ništa svetska revolucija i prava sužnjih. poče sukob zbog jednog dopisa

 

 

jel to hoćete, jel to

  • Haha 3
Link to comment
7 minutes ago, dùda said:

sad videh ovo :wacko:

 

dal' sad da se pakujem ili da kuliram :ph34r:

rekli su ti da se pakujesh.

 

a kad dodje taj petak, to chudo ce da traje tachno do ponedeljka, jer ce uvazeni turisti kojima nije istekao aranzman na vreme da skarlichu kao da ih kolju dave i tetoviraju 3u1, pa ce se to vec u utorak ili ukinuti (a o tome ce da nas obavesti uvazeni kon, sa sve epidemioloshkim opravdanjima, a onda ce nedelju dana kasnije da njari kako ga niko ne poshtuje i bash je nezadovoljan) ili prosto zanemariti. tako da mislim da nema mesta brizi. ova drzava se nikada nichega ne pridrzava.

 

tako da i ne morash.

Edited by gospa buba
  • +1 3
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

državni prelaz jabuka 18:01

nejač musava od breski plače i cvili, očevi u atlet majicama napadaju razulareni carinike, ovi mašu faksom koji je stigao upravo iz batutatm potpisao zlatibor

 

situacija zapaljiva, na ivici incidenta, pridružuju se litijaši iz pljevalja predvođeni antimaskerima i pripadnicima klana braće šarić

 

a boško buha gleda i ne veruje, ništa svetska revolucija i prava sužnjih. poče sukob zbog jednog dopisa

 

 

jel to hoćete, jel to

biće p(r)ovlačenje kroz Albanije, to nije zabranjeno 😆

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

to je genralna teza glede kš-a šlihtaju se vlasti da bi se uglavili na kakvo mesto

 

sam si odgovorio na postavljeno pitanje, daš nekakav rok ljudima da se vrate, za to vreme pripremiš mere(neko zaseda, donese odluku, službeni list i tako to)i kreneš da ih sprovodiš

 

obzirom na to kako se trenutno populus odnosi prema pandemiji u matici, tih par dana neće mnogo promeniti opštu sliku ovde u smislu početka trećeg pika prvog talasa

To kako ti vidiš kao da su jutros ustali i shvatili da će turisti da nas pobiju sve! 

Dakle oni su imali podatke koliko ljudi je prošlo granicu, mogli su da predvide povratak, to im je posao. 

Zašto "daju ljudima vremena da se vrate", skok u zemljama u kojima su ti ljudi se već desio. 

Nije u tim zemljama najavljeno nešto u petak, (potencijalno nasilne demonstracije, neki događaji...) pa ti sad pozivaš ljude. 

Taj rok je potpuno besmislen, nećemo mi zatvoriti granice, pa da je u redu da ljudima damo fore... 

Ovde "daješ fore" ljudima da izbegnu da se pregledaju. 

Radiš upravo suprotno od onoga što država treba da radi. 

 

A sad ću da ti kažem čemu ovo služi. 

Služi da kad se desi skok da oni mogu da kažu, eto mi smo nešto uradili. 

 

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Frank Pembleton said:

To kako ti vidiš...

 

kao besmisleno kukanje na besmislenu meru u moru besmisla

 

ništa manje, ništa više

 

 

opustite se, ne podgrevajte anksioznost 

biće prilike, evo već za 6 dana kad su nam rekli da ćemo svi dumremo

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kao besmisleno kukanje na besmislenu meru u moru besmisla

 

ništa manje, ništa više

 

 

opustite se, ne podgrevajte anksioznost 

biće prilike, evo već za 6 dana kad su nam rekli da ćemo svi dumremo

Pa kako da ti kažem njihov besmisao™ se plaća životima. 

Ali lepo je da ti to možeš sa filozofskom mirnoćom

Link to comment

Aham, sad postoji opasnost, a usred onog sranja u julu i bili puni Ada i bazeni..kako nas prcaju u zdrav mozak, pardon u ono malo zdravog mozga sto nam je ostalo...a nekad mislim, i treba..

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ali lepo je da ti to možeš sa filozofskom mirnoćom

od sveg srca preporučujem, ima problema u implementaciji ali pomaže

na duge staze

Link to comment
24 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

biće prilike, evo već za 6 dana kad su nam rekli da ćemo svi dumremo

Zar nije za 3?

 

Pričalo se po internetima™ da će 17.09 smak sveta...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...