Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, gospa buba said:

u stvari mi nas dosta potcenjujemo u tom smislu.

Naravno da potcenjujemo, Tito streljao :D: prvi talas Korone suzbijen je jadnim ostacima sistema javnog zdravstva ocuvanim posle svih tranzicija, a bice da je to bio slucaj i u vecini zemalja Iistocne Evrope.

Oni smesni instituti, zavodi bese, javnog zdravlja ili kako su se vec zvali, sa sve Torlakom, da ne nabrajam...

Na stranu sto je 'Tito streljao' drzava imala kudikamo strozije standarde u gomili stvari, pocev od hrane preko lekova od danasnje cuvene EU regulative...

Bojim se da ce 3, jesenji talas da doceka Sistem :isuse: prepusten sam sebi, oslobodjen svih natruha proslih vremena, ne pomenula se...

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, gospa buba said:

pa nije ljubav nego ludost, zna se kako se radi klinichka studija koje hocesh faze, chak i kod nas. u stvari mi nas dosta potcenjujemo u tom smislu. medicinski autoshovinisti :hihi:

Sve je to ok, da im bilo sta verujem.

A mislim kako se ovi ponasaju i izigravaju bogove,  sta su sve sposobni da urade , mozda i jeste normalno sto im ne verujem.

 

A nezavisnim organima, ma koji bili, svaka cast, ako postoje.

Link to comment

propisi i kvalifikacije za klinichke studije su pravnichko medicinski pakao. niti se kupe ljudi sa ulice niti se ukljuchuju cele drzave. najgore je i shto je dobrovoljno. i potpisuje se ugovor. dobrovoljno. to shto domacin ima mokre snove kako da se umili bivshim prijateljima, istog dana kad ih odjeba za video nadzor,  to ce on morati sasobom da reshi.

  • +1 1
Link to comment

ladno tri dana posle Vašingtona odjebasmo Kineze za vakcinu. Zanimljiva koincidencija :fantom:

No, ako to nije politička odluka osobe zadužene za odobravanje kliničkih studija vakcina, tj.ako je stvarno utvrđeno da kineska vakcina nije ispunila potrebne uslove - svesrdno podržavam odluku.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

ladno tri dana posle Vašingtona odjebasmo Kineze za vakcinu. Zanimljiva koincidencija :fantom:

No, ako to nije politička odluka osobe zadužene za odobravanje kliničkih studija vakcina, tj.ako je stvarno utvrđeno da kineska vakcina nije ispunila potrebne uslove - svesrdno podržavam odluku.

A ako je politička odluka, boga mi, biće zanmljivo... Brat Xi će nam dupe razvaliti...

Link to comment

Svratih juče na Pravni, na stepeništu stoji čovek sa sredstvom za dezinfekciju ruku, a na samom ulazu drugi čovek svakome ko ulazi meri temperaturu meračem koji se usmerava ka čelu. Dobra organizacija, vrlo jednostavna, a još nigde drugde to nisam video, iako bi npr. Poreskoj upravi, bankama, katastru itd bilo mnogo lakše da to rade, pošto je broj ljudi koji tu cirkuliše neuporedivo manji nego na PF.

Edited by napadaj
Link to comment

na tehnoloshkom josh u maju junu, gospodjo stanite u ovaj kvadrat i gledajte tamo :rolf:

 

(naravno neuporedivo bolje nego udjite u ovo bure sacu da uchinim klik! :hihi: )

Edited by gospa buba
Link to comment

Nisam to znao, hvala za info. U filijalama PU u kojim sam bio na ulazu stoji da ne može da se uđe bez maski i rukavica, ali za rukavice niko i ne pita, a i politika nošenja maski deluje prilično labavo. Slično je i u službama katastra.

 

Verovatno je i Pravni još davno uveo, al' ja sam sad svratio prvi put posle nekoliko godina, pa nisam ranije video.

Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Svratih juče na Pravni, na stepeništu stoji čovek sa sredstvom za dezinfekciju ruku, a na samom ulazu drugi čovek svakome ko ulazi meri temperaturu meračem koji se usmerava ka čelu. Dobra organizacija, vrlo jednostavna, a još nigde drugde to nisam video, iako bi npr. Poreskoj upravi, bankama, katastru itd bilo mnogo lakše da to rade, pošto je broj ljudi koji tu cirkuliše neuporedivo manji nego na PF.

 

ubedjivo najbolje je u Raiffeissen banci

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...