Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

24 minutes ago, Bogotac said:

Zato i pisem za peglanje,zamisli u sred pandemije imas strajk u zdravstvu.:violin:

ako oni ne razumeju problem, a ni 'mi' ga ochigledno ne razumemo (inache bi nas bilo 200 iljada na ulici josh onomad), ja ne vidim kako ce drugachije. ma kako to nama korisnicima zvuchalo. i oni imaju neki jebeni zivot, u koji im se sad userava neki balvan kog je postavila partija. a koronu mogu da dobiju random bilo kad, ko i svako drugi.

Edited by gospa buba
Link to comment

Mi imamo i drugi problem, npr iz Palmoticeve su povukli gomilu lekara i tehnicara da rade u Covid bolnicama. Sta cemo sada sa regularnim pacijentima i ogromnim povecanjem anksioznih ljudi? 

 

S druge strane moja doktorka za srce je posle 3 meseca odvojila jednu subotu da radi privatno za nas koji cekamo. 

 

Sada je mozda najgore ali zdravstveni sistem je ovim i za ubuduce dodatno okrnjen. Gomila ce da zapali glavom bezobzira.  

Link to comment

Dobro stiso novinar N1 Vojislav Stevanovic u Danu uzivo Kona, prekida ga, postavlja prava pitanja, koprca se matori i tako, nista novo, ali dobro zvuci.

 

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

 

Zašto misliš da bi im bila frka? Da potpiše i 15000 lekara, kako to njih ugrožava? Sede tu i smrde gde su im rekli da sede, dlaka im neće faliti.

 

Frka je njima i ovako, nemoj da misliš da nije. Znaju oni da babl koji su napravili sa ovolikom količinom laži mora jednog momenta da pukne, a ovi potpisi medicinara su poslednje što im treba u ovom minutu. Šta god srali pred kamerama, odlepljuju zbog te peticije, ubeđen sam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...