Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Imaju neki blutut zvučin od 1000 vati. Tone alkohola, što dugog, što žestine. Odu na to ostrvo i divljaju i orgijaju dok ih policija ne otera, i tako svako veče. Tako se i Šaponja zarazio, dok ih je snimao, i.pio vinjak iz iste flaše
Čavić?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Čavić?

.... Shiit has hit the fan!
 

Ciklotron, Marka Žvaka ... Lepio je neko na forum njegovo iskustvo ...

Edited by zgembo
Link to comment
58 minutes ago, zgembo said:

Ciklotron, Marka Žvaka ... Lepio je neko na forum njegovo iskustvo ...

 

Gde ima to, promaklo mi je?

1 hour ago, renne said:
1 hour ago, gospa buba said:
to je sve vreme praktichno 2D zurka? unsure.gif

sent from bubamoto
 

Imaju neki blutut zvučin od 1000 vati. Tone alkohola, što dugog, što žestine. Odu na to ostrvo i divljaju i orgijaju dok ih policija ne otera, i tako svako veče. Tako se i Šaponja zarazio, dok ih je snimao, i.pio vinjak iz iste flaše

 

Bas sam gledao taj klip, i razmisljam gle ove budale, usli medju more studenata i zajebavaju se sa njima..

A na pocetku su imali onaj klip sa onom doktoricom iz italije, i dozivljavali situaciju ozbiljno..

Sta im se u medjuvremenu desilo ne znam, ali dok su snimali to sa studentima Cavic je bio razvaljen.. a Saponja je bio odmereniji, ako se dobro secam..

 

Link to comment
 
Bas sam gledao taj klip, i razmisljam gle ove budale, usli medju more studenata i zajebavaju se sa njima..
A na pocetku su imali onaj klip sa onom doktoricom iz italije, i dozivljavali situaciju ozbiljno..
Sta im se u medjuvremenu desilo ne znam, ali dok su snimali to sa studentima Cavic je bio razvaljen.. a Saponja je bio odmereniji, ako se dobro secam..
 
Zaista ne znam "šta im ss desilo", i pre i posle toga pričali su:

Ponašajmo se svi kao da smo zaraženi...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Meni je najbolji pokazatelj budućnosti zdravstvenog sistema, današnja izjava moje tičerke nemačkog, kaže da joj se broj učenika medicinara od marta utrostručio...

Edited by pufikaflafi
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, Frank Pembleton said:

Zaista ne znam "šta im ss desilo", i pre i posle toga pričali su:

Ponašajmo se svi kao da smo zaraženi...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

I ja gledao to o studenjaku pa se bacio u razmisljanje, wtf

 

Njih dvojica su mi makar delovali kao normalni ljudi. Inace je ovo korona vreme raj za talentovane sociologe i psihologe, bice naucnih studija na tone

Link to comment

Ljudi očigledno dobar deo svojih prihoda zarađuju od tih uredaka. Mislim, samo pretpostavljam, naravno. Pojavila se dobra priča, rešili da snime, pritisak za "contentom" je sad još veći kad većina sedi kod kuće i vrti...

Isto tako je najebao i bald and bankrupt, osećao pritisak da izbaci nešto novo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...