Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ljudi očigledno dobar deo svojih prihoda zarađuju od tih uredaka. Mislim, samo pretpostavljam, naravno. Pojavila se dobra priča, rešili da snime, pritisak za "contentom" je sad još veći kad većina sedi kod kuće i vrti...
Isto tako je najebao i bald and bankrupt, osećao pritisak da izbaci nešto novo...
sad ga guglam, nisam znao da je bio u Beogradu, zajebao se

https://www.google.com/amp/s/www.nedeljnik.rs/cuveni-putnik-bald-and-bankrupt-zarazio-se-na-derbiju-u-beogradu-i-kaze-da-je-jedva-preziveo-ne-budite-budale-kao-sto-sam-bio-ja/amp/

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
On 23.7.2020. at 10:24, gospa buba said:

ja bih to tako svaki put, personalno i bez milosti, a ima mesa kolko ocesh, ko i kod svakog, puno se oni duvaju nizashta :dry:

 

 

 

personalno razvlachenje biografija po medijima, personalne tuzbe kad se pretera. pa polako.

Tekst je bezveze. Gojkovic je u kriznom stabu kao pokrajinski sekretar za zdravstvo, po poziciji, kao Loncar, kao neko ko koordinira zdravstvenu politiku. Nova bi stvarno morala bolje. 

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

FB_IMG_1595574626115.jpg

 

Uh,

prepoznao sam Sašu Ljuštinu, primarijus doktora specijalistu za ginekološku hirurgiju sa neprekidnom praksom preko 15 godina, a ovako je šikaniraju

 

ovo i slični slučajevi nam govore koliko se bagra duboko ukorenila u zdravstvo, ne samo na funkcijama direktora klinika, verovatno da teže i ka načelnicima odeljenja

 

i posle se isčuđavaju kako nam iskusni stručnjaci odlaze odavde

Link to comment
4 minutes ago, pacey defender said:

Nova bi stvarno morala bolje. 

to svakako.

 

oni imaju problem da balansiraju izmedju opozicione delatnosti i tabloidnog lupetanja (FOTO. VIDEO)

 

ja bih rekla da moraju to da reshe, ali nije iskljucheno ni da ne moraju. moguce je da se ne obracaju nama, a mi mozemo samo da se hvatamo za glavu da li je moralno tabloidno se obracati bilo kome. ali da, chak i to moraju bolje.

Edited by gospa buba
Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

to svakako.

 

oni imaju problem da balansiraju izmedju opozicione delatnosti i tabloidnog lupetanja (FOTO. VIDEO)

 

ja bih rekla da moraju to da reshe, ali nije iskljucheno ni da ne moraju. moguce je da se ne obracaju nama, a mi mozemo samo da se hvatamo za glavu da li je moralno tabloidno se obracati bilo kome. ali da, chak i to moraju bolje.

 

Pa to je dobra zamisao/ideja, ne može 1 Danas nikad stići do šireg auditorijuma. Sviđalo se to nekom ili ne, Ivan Ivanović najuspešnije opozicionari.

Link to comment
4 minutes ago, dillinger said:

 

Pa to je dobra zamisao/ideja, ne može 1 Danas nikad stići do šireg auditorijuma. Sviđalo se to nekom ili ne, Ivan Ivanović najuspešnije opozicionari.

za sada sam i ja sklona da podrzim. bolje nemamo.

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

FB_IMG_1595574626115.jpg

 

Da se zna i ko stoji iza ovoga:

 

MENADŽMENT 

Direktor: Prof. dr Aleksandar Stefanović 
Zamenik direktora: Prof. dr Saša Kadija

Pomoćnici direktora:

  • Prof. dr Rajka Argirović – za ginekologiju
  • Prof. dr Vesna Kesić – za naučno-istraživački rad 
  • Prof. dr Nebojša Radunović – za vantelesnu oplodnju 
  • Prof. dr Darko Plećaš – koordinator za carske rezove

Pomoćnik direktora Klinike za neonatologiju: Prim. dr Tatjana Nikolić 

Edited by TdEII
Link to comment
23 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel moze da ih tuži za mobing?

Moze da aplicira za radnu vizu u nekoj normalnoj zemlji... Od toga će imati veću korist...

 

Dajte link sa potpisima opet, ako ga imate pri ruci...

Link to comment

Jbg, ne znam....kapiram da je to najlogičniji i najpametniji potez, ali lično se nikad ne bih povukao bez borbe, kolikogod neracionalno to izgledalo

Link to comment
45 minutes ago, pacey defender said:

Tekst je bezveze. Gojkovic je u kriznom stabu kao pokrajinski sekretar za zdravstvo, po poziciji, kao Loncar, kao neko ko koordinira zdravstvenu politiku. Nova bi stvarno morala bolje. 

 

a Gojković će slobodno da raspali po kolegama argumentacijom šta se vi mešate niste epidemiolozi i infektolozi aka Struka nego radiolozi.

Kao da se potpisala Jelena Karleuša ili Nolo Đokovović, pa ga ovaj mrška u fazonu beži bre mali idi tamo tapkaj tu loptu šta se mješaš vamo gde nemaš pojma. Obaška, što 1 radiolog pouzdanije i od testova vidi šta se dešava jer on gleda snimke narodnih pluća i prvi zna da li i koliko Struka laže. 

Kad se potpiše stomatolog onda jebeš njega on nije Struka, a kad se potpiše anesteziolog onda se računaju i stomatolozi jer znate mi ipak imamo 33.000 lekara

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...