Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

@sladž i tviter

 

Jao evo i identitaraca, zagledanih u svoj pupak, gdje opet promašuju fusbal najstrašnije. S jedne strane imamo ljude koji se bave pacijentima, crkavaju a sa druge imamo glorifikovanu statističarku kojoj je očigledno pojava bitnija od suštine, čak joj je neko skrenuo malo pažnju da smanji doživljaj, ali džabe, no zato ima jezičinu kao najbolji primjerci SNS-a, čudi me da nije do Skupštine stigla

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, James Marshall said:

@sladž i tviter

 

Jao evo i identitaraca, zagledanih u svoj pupak, gdje opet promašuju fusbal najstrašnije. S jedne strane imamo ljude koji se bave pacijentima, crkavaju a sa druge imamo glorifikovanu statističarku kojoj je očigledno pojava bitnija od suštine, čak joj je neko skrenuo malo pažnju da smanji doživljaj, ali džabe, no zato ima jezičinu kao najbolji primjerci SNS-a, čudi me da nije do Skupštine stigla

 

Isto sam pomislila cim sam videla karikaturu, jbf, jeste nekako mizogin podtekst , al me tolko zabole sad za to da ne bih nikad reagovala(dodyse ni lajkovala), al mogu zamisliti na 100 uzalydnih tvitova po lajnama

  • +1 1
Link to comment

Prije 17 godina kada su se desile one tropske vrucine u fran,cuskoj i kada je za 3 sedmice umrlo oko 15000 ljudi, ostala je urezana jedna slika. Doktori su poceli da dizu buku oko poslijedica tih vrucina i jedna novinarska ekipa je otisla da intervjuise tadasnjeg ministra zdravlja, uglednog doktora. U udarnom vremenu pojavila se slika doktora sa polo majicom u nekoj vili na azurnoj obali. Niko se ne sjeca sta je tada rekao ali je slika ostala i od tada svi vode racuna o "slici koju salju u svijet".

 

U jednom trenutku tabloidi su se vise bavili njenim izgledom nego virusom i ova karikatura je sasvim na mjestu i odlicna je.

 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, theanswer said:

poklon kvota da neće biti

 

samo što bednici ne bi dozvolili da se igra jače

Kolki je limit da se stavi na ne?

Link to comment

Od početka priče oko DKT gomila mlađih žena koje znam (30 i mlađe) skaču na svaki pomen njenog izgleda i vrište da je to najgora mizoginija i brane je. Ovakva karikatura je kontraproduktivna jer gađa populaciju koja već o njoj misli sve najgore, a ne pomaže argumentu da je DKT prodano govno.

  • +1 3
Link to comment
34 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Kolki je limit da se stavi na ne?

 

Kontam da ti ne bi dali više od 10k da staviš a i to je mnogo za te prevarante

Link to comment
2 hours ago, Sludge Factory said:

 

A na twitteru mini rasprava o tome kako nije ok.

 

 

 

 

 

Jbt od početka se kritičarima DKT učitava seksizam i mizoginija. Petričić je razvalio ovom karikaturom, bukvalno ie izvrnuo naopačke, pokazao njenu suštinu. Kakav crni seksizam jbt, muškarac ili žena koja je razlika, ako se pojavljuješ na KZŠ sa svojerucno namontiranim podacima o zarazenima i mrtvima  u ruci a brižljivo obučena i frizirana kao za palanačku svadbu, normalno je da će to da upada u oči i da je odredjuje kao naduvenu zlobnu tikvu.


Zamisli nekog zalizanka koji dolazi sa precrtanih 20+ mrtvih i objavljuje ih samo pet za taj dan, obučen od para poreskih obveznika u Armani i cipele od hiljadu evra, pa jebote zar to nije za karikaturu?

 

Ovo je već za Charlie Hebdo:

 

 

Edited by Caligula
  • +1 7
Link to comment
2 minutes ago, dillinger said:

A zasto ste uvereni da DKT nece biti ministarka? 

 

Niko nije uveren da neće biti ministarka nego je 3,5 dobar value bet. Bolje je pitanje zašto je meridian uveren da će biti. Pošto 1,25 kvota je tipa Partizan protiv Krke

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...