Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

44 minutes ago, variola said:

Jasno je bilo da ce sada sve da svaljuje na proteste iako su i pre toga brojevi bili slicni i u porastu. Samo bi voleo da ih neko priupita od kada su uopšte ovi rezultati novozaraženih koje saopštavaju danas ako većina čeka na rezultate od nekoliko do 10 dana. Takođe, zašto ne pitaju koliko je to tačno zaraženih u bg. Evo kod mene u va 48 novozaraženih ali je pitanje od kada su sve ti rezultati juče stigli, na protestu bilo 50 ljudi.   

pitali su

Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Time lag od nekog rizičnog događaja do eksplozije epidemije je nekih mesec, mesec i po dana. (Primer: Novi Pazar i Bajram).

Ovo što Brbana radi je skidanje odgovornosti sa sebe zbog izbora i preranog otvaranja i pedersko svaljivanje krivice na protestante 

Bezobrazluk i nemanje obraza par ekselans.

 

Jasno mi je to (i očekivano), više se nerviram što niko ne postavlja (na kzš) tih par pitanja koja bi pokazala kolika je lažljiva k.... Najveći porast u bg, dobro. Koliko je to u brojevima kad znate da je najveći porast i kada su testirani ti ljudi? Ovo za vakcinu je takođe bilo super, prvo su oboje zakopali picoustog, a onda se totalno pogubila u suludim objašnjenjima kako pregovaraju sa svima.

Link to comment
6 minutes ago, renne said:

pitali su

šta su pitali? bilo je oko dovođenja u vezu sa protestima i tu ona trtlja svoje. nije bilo od kada su konkretno ovi rezultati niti koliko je novozaraženih u bg.

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Pitali su koliko je zaraženih u Beogradu, i zašto se podaci ne slažu

 

koliko sam ja ispratio (moguce nisam sve bas pazljivo), to pitanje se odnosilo na neki dan kada je kon pominjao 300 u bg a oni izneli 280 u srb, vise je bila prica (opet) o neslaganju brojeva. kada kazu, danas je 380 i bg je najvise, nema pitanja koliko je onda to danas bg.

Link to comment

to treba pitati svaki dan. zashto se ne slaze zbir, kada ce pocheti da se slaze, koliko beograd. i tako svakog dana, bukvalno, podaci mogu da se menjaju, pitanja ne smeju.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, vememah said:

 

Kad bi svi tviteraši, uticajni i neuticajni, izašli na makar dva sata na jedan zajednički, sveukupni Twiter protest tresnuo bi vučić veoma brzo.

Ovako ništa...twiteri se ređaju jedan za drugim a mi se sablažnjavamo.

I tako...

  • +1 2
Link to comment

decata kojoj nije omoguceno da polazu ispite u bezbednim uslovima treba da odbiju da polazu, i posledichno izadju na ulicu. niko nema pravo da ih postavlja u nebezbednu situaciju. ali jebiga, svi bi i da poloze ispit. ljudi nisu svesni da svejedno niko nece stici nigde, ma koliko leteo, jer ovo moze da sam bog zna koliko.

  • +1 3
Link to comment

zavisi od profesora,na istom tom FPN pre tri dana studenti polagali u grupama po 6, svako svoj termin

edit: mada ovog debila svakako treba prijaviti

Edited by Haralampije
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...