Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

24 minutes ago, dacha said:

Vratio sam unazad i slusam intervju sa Anom Brnabic na RTVu, prilicno nezgodna i direktna pitanja, neverovatno za drzavni medij. Treba pogledati ko moze (da podnese Anu).

Ljubica je to. Očekivano

Link to comment
35 minutes ago, Хетерија said:

https://www.danas.rs/drustvo/kon-beograd-potencijalna-epidemioloska-bomba/

 

Иде опет кампања за полицијски...


Kakav govnar sa klasičnim "svi smo krivi, dakle niko nije kriv" spinovanjem. :puke:

Quote

„Kad se skinulo vanredno stanje, došlo je do shvatanja da je sve gotovo. To je jedna velika greška, i nekih od aktera iz same vlasti i iz opozicije. Nema nikog ko se baš proslavio sa shvatanjem tih mera, a to se onda prelilo na ponašanje građana“, ocenio je Kon.

Svakako je opozicija kriva što ste svi vi lično govorili da JESTE sve gotovo. 

Edited by Halvard
Link to comment
3 minutes ago, dvb-t manijak said:

Realno, ima više od 1k inficiranih dnevno. 

 

jutros sam gledao malo worldometer i skontam da Luxemburg ima drugi talas, pa sam googlao malo da vidim o čemu se radi i naletim na članak koji objašnjava da nije strašno kao što izgleda jer mnogo i testiraju i da je infection rate dosta dobar i bolji nego u većini EU

 

Priložili su ovaj graph:

 

6e2a2e54f9f1f714dc29a53d4435c11d.jpeg

Mi se tu sa zvaničnim statsima kotiramo u taj tier 2 sa Bugarima i Rumunima, ali sa realnim statsima ih verovatno šijemo sve i to onako baš momački.

Em što višestruko smanjuju broj pozitivnih testova, em budže i broj testova nekim šklj serološkim na kojima niko maltene nikad nije bio pozitivan.

USA ima taj broj oko 8% i ispada da ćeš dosta teže tamo nabasati na zaraženog nego kod nas.

Šta nam uradiše mamicu im jebem

Link to comment
17 minutes ago, Halvard said:


Kakav govnar sa klasičnim "svi smo krivi, dakle niko nije kriv" spinovanjem. :puke:

Svakako je opozicija kriva što ste svi vi lično govorili da JESTE sve gotovo. 

dechko saradnik okupatora, rekoh vec.

 

ne mogu da verujem. koji je on faktor da pominje opoziciju ikad???

  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, omiljeni said:

 

jutros sam gledao malo worldometer i skontam da Luxemburg ima drugi talas, pa sam googlao malo da vidim o čemu se radi i naletim na članak koji objašnjava da nije strašno kao što izgleda jer mnogo i testiraju i da je infection rate dosta dobar i bolji nego u većini EU

 

Priložili su ovaj graph:

 

6e2a2e54f9f1f714dc29a53d4435c11d.jpeg

Mi se tu sa zvaničnim statsima kotiramo u taj tier 2 sa Bugarima i Rumunima, ali sa realnim statsima ih verovatno šijemo sve i to onako baš momački.

Em što višestruko smanjuju broj pozitivnih testova, em budže i broj testova nekim šklj serološkim na kojima niko maltene nikad nije bio pozitivan.

USA ima taj broj oko 8% i ispada da ćeš dosta teže tamo nabasati na zaraženog nego kod nas.

Šta nam uradiše mamicu im jebem

 

Ko koga sije u stats, pojma nemamo. Jednostavno, osim broja umrlih po smrtovnicama, bilo koja druga statistika je za macku o rep.

 

Problem je kada krenu da rade naucne studije i da p-hakuju upravo na osnovu besmislenih ulaznih podataka.

Link to comment
5 minutes ago, Budja said:

 

Ko koga sije u stats, pojma nemamo. Jednostavno, osim broja umrlih po smrtovnicama, bilo koja druga statistika je za macku o rep.

 

Problem je kada krenu da rade naucne studije i da p-hakuju upravo na osnovu besmislenih ulaznih podataka.

 

ako Srbija i Ekvador narihtavaju brojke kako im se ćefne onda sigurno i svi ostali isto to rade? :D

Link to comment
18 minutes ago, omiljeni said:

 

ako Srbija i Ekvador narihtavaju brojke kako im se ćefne onda sigurno i svi ostali isto to rade? :D

 

Nije rec o namernom narihtavanju brojki, mada, i ovde je bilo sumnji u ruske, iranske i kineske brojke.

 

Da li ti verujes da je smrtnost u odnosu na oblele 7% u NY?

Naravno da nije, to je posledica slabog testiranja u pocetku epidemije, sto smanjuje ukupne brojke obolelih. A, plus, broj umrlih je potcenjen kada umiru po kucama nedijagnostikovani slucajevi.

 

I toga imas po svim zemljama.

 

 

Link to comment

nijedna obdukcija na institutu za patologiju nije bila covid pozitivna, znači Miljko Ristić ne govori istinu. Mada, ne mogu da se otmem utisku da jedna "bela laž" nije u ovom trenutku loša ako će to da uplaši ljude i natera ih da se ponašaju odgovornije

Edited by Kelt
Link to comment
4 minutes ago, Kelt said:

nijedna obdukcija na institutu za patologiju nije bila covid pozitivna, znači Miljko Ristić ne govori istinu. Mada, ne mogu da se otmem utisku da jedna "bela laž" nije u ovom trenutku loša ako će to da uplaši ljude i natera ih da se ponašaju odgovornije

 

Jeste loša ako će nekoga ko je već na ivici da gurne preko nje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...