Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

I odmah su ga dali po narucenom pitanju iz Informera. Standardni ping-pong izmedju govana iz vlasti i govana iz "medija".

Edited by harper
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, nick1986 said:

Bas 300 zarazeno 200 hospitalizovano :)

Što je najgore i može biti,s obzirom kako negde kuliraju ljude za testiranje dok nije kritično.

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

malo pretpostavljam i panika, a mediji pritiskaju?

 

Informer i Alo uradice posao bolje od sto kriznih štabova.

 

Samo neka pišu o obdukcijama, neprepoznatljivim organima, mladim ljudima koji umiru za dva dana i slične žute stvari et voila, policijski čas biće nepotreban. Pa jebeno pomračenje sunca je 1999te tako dobro reklamirano da si mogao IQ test da radiš po ulicama Srbije tog popodneva.

 

Ne kažem, svaki narod je svojevrsna stoka, majmun radi što majmun vidi, ali mi se nekako izdvajamo po ludilu i nerazmišljanju.

Link to comment
Just now, Milošica said:

Što je najgore i može biti,s obzirom kako negde kuliraju ljude za testiranje dok nije kritično.

 

Samo kritični slučajevi!

 

 

Link to comment

Jesam li ja dobro čuo da je Darija malopre rekla da samo PCR testovi ulaze u dnevni bilans? Osim što je očigledno laž, izgleda da je zaboravila da je Kon rekao da i serološki ulaze u presek.

Link to comment
8 hours ago, Hermetico said:

'U znak sećanja na Zorana Nedeljkovića Žiravca, izdavača, književnika i čoveka koji je bio podrška svima nama koji smo na lokalnoj kulturnoj sceni počinjali i nastojali da nešto uradimo, koji nam je štampao besplatne plakate, kataloge... davao papir iz štamparije, koričio diplomske i magistarske radove i slično.... (oca našeg dragog umetnika Vojislav Nedeljkovica). U znak sećanja na sveštenika Nenada Veličkovića, našeg oca Neša, divnog čoveka, kome smo verovali i koji nas je uvek hrabrio svojim vedrim duhom... i svih drugih preminulih - sutra je dan žalosti u našoj maloj Požegi.'

 

I da, bilo je dosta smrti inače. A sajtu opštine, u saopštenju, niti se spominje iko pojedinačno niti je objavljena ikakva cifra. Skroz neodređeno, tuga kao takva.

Hvala.

 

Ja sam siguran antivakser kineske vakcine. Em sam pregurao infekciju, em stvarno mi ne pada na pamet da učestvujem u kineskim eksperimentima. 

Link to comment
3 minutes ago, Conspirator said:

Jesam li ja dobro čuo da je Darija malopre rekla da samo PCR testovi ulaze u dnevni bilans? Osim što je očigledno laž, izgleda da je zaboravila da je Kon rekao da i serološki ulaze u presek.

Da, prvo pokusala da izbegne, na ponovo pitanje rece da ukupan broj podrazumeva i pcr testove na licni zahtev i one retestirane sto su bili pozitivni pa ozdravili i nesto vezano za gerantoloske centre

Link to comment

351 novozaražena osoba (4,18% testiranih)
8393 osoba testirano
11 osoba preminulo
169 osoba na respiratoru (-1, tj. -0,56%)
4858 aktivnih slučajeva (+284, tj. +6,2%)

Edited by vememah
Link to comment
13 minutes ago, Conspirator said:

Jesam li ja dobro čuo da je Darija malopre rekla da samo PCR testovi ulaze u dnevni bilans? Osim što je očigledno laž, izgleda da je zaboravila da je Kon rekao da i serološki ulaze u presek.

pa juče rekoše da se svi broje

Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

Danas npr bi trebalo da bude pik, prema kš-u (Tiodorović: Novi pik sredinom sledeće nedelje). 

 

Na osnovu čega su to zakljucili, da ce sad krenuti opadanje? Kao da ponasanje/sirenje virusa zavisi od nekih prirodnih zakona a ne stanja na konkretnom terenu

 

Greši, ali ima ko zna:

 

Quote

 

Kazao je i da se posle tri dana u kojima je bilo manje zaraženih od korone, sada ponovo beleži povećanje broja zaraženih i da to korespondira sa protestima koji su bili organizovani u Beogradu, Novom Sadu i drugim gradovima.

 

"Imali smo tri dana smanjenje, a sada ćemo imati povećanje. To je tačno pet ili šest dana posle protesta, i to ćemo imati naredna tri dana, dok ne prođe vreme kada su se ljudi okupljali. To je bilo potpuno besmisleno ali kome sada to da objašnjavate", rekao je Vučić.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...