Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

19 minutes ago, Conspirator said:

 

Mi sad već imamo toliko veliki nacionalni problem sa antivakserima da ja stvarno ne znam šta će se desiti ako se uveze i nametne nedovoljno testirana kineska vakcina.
Sudeći po fb komentarima ludacima i maske smetaju i ima uvek na desetine i stotine istih imbecilnih komentara ispod svake vesti o koroni. Pored ovakvog kriznog štaba i ludog Nestora još nam samo fali krš vakcina da nam podignu zidove oko granice i naprave zemlju antivaksera zombija.

 

Nisam bas siguran u ovo o antivakserima, ima ih, ali mislim da su vrlo mali deo populacije. Fazon je sto su ludi i glasni na tim socijalnim mrezama, pa je zato utisak da su brojni. Anti-antivaksere ta tema ne tangira i ne ulazu ni izbliza toliko vremena i truda da bi ikome nametnuli svoj stav.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, harper said:

 

Bice to samo jos jedan fijasko koji ce nas da iznervira a nece imati nikakvu svrhu. Njoj treba odrediti tri sata intervjua i nekog Tima Sebastijana koji joj nece dozvoliti da skace sa teme na temu nego ce svaku njenu jebenu laz da maltretira po 15 minuta, pa kad je izblamira oko prve lazi predje na drugu i tako do kraja emisije. Novinar koji hoce to da uradi morao bi vec da ima u steku prave odgovore na svaki pokusaj vrdanja ali nisam primetio da se to desava u ovakvim intervjuima. Za sada oni vecu stetu sebi prave kad ih se pusti da nekontrolisano pricaju, to posebno vazi za Anu Brnabic koja bukvalno posle 15 sekundi izgubi kontrolu nad onim sto prica, ali za to u TV emisijama nema vremena i onda uvek ostane utisak nedorecenosti.

 

Samo iz segmenta pitanja i odgovora.

 

Pustite me da vam odgovorim - Ali ne odgovarate mi, pricate stvari koje nemaju veze sa pitanjem.

Ne dozvoljavate mi da vam odgovorim - Zato sto mi ne odgovarate vec menjate temu jer vam je ova neprijatna.

Vi to pitate zato sto... Djilas, Solak,... - Nebitno je zasto ja pitam, odgovorite na pitanje. Gledaoci ce da prosude da li je to pitanje za njih bitno ili nije.

Pokusavam da vam odgovorim - Pokusavate ali ne uspevate. Treba li da vas podsetim sta je bilo pitanje, nije mi tesko.

Ako mi date vremena da odgovorim - Dacu vam vremena koliko hocete, samo odgovarajte na pitanje umesto da trosite vreme na izbegavanje odgovora.

    Ja sam to video samo jedan jedini put, kad je Minja Miletić pitala Mišu Vacića ko ga je postavio u koordinaciono telo za KiM. I bilo je spektakularno. E sad, zašto se to ne primenjuje češće... 

Link to comment
2 minutes ago, Remi said:

Mislio sam da jedini pravim te omče, urežu mi se ožiljci od traka na licu koliko mi je zategnuta maska.

 

BC može da spasi samo lošije vreme i manje turista, prošla nedelja je bila haos,pogotovo vikend. Bg, Pa, Zr, Sm, najčešće tablice po gradu, gužve u vodi, lokali puni, koncerti, moto skup bio pre dve nedelje, haos u najavi. U prodavnicama manje od 30posto ljudi nosi maske, čak ni kasirke nemaju neku disciplinu. Nadam se da paranoik u meni greši i da će nas zaobići neko jako katastrofalno stanje 

zlatibor se ispraznio brzinom munje kada je promovisan u zariste. ima jos nesto ljudi, ali je to smesno u odnosu na prethodne godine. turisti traze mesta koja nisu zarista, onda se zaraza prosiri i tako...

btw, slikala sam jednu od terasa gde se okupljao plasticni fenseraj i koje su od maja do oktobra u normalnim godinama vise nego krcate. situacija oko 8 sati uvece  (doduse, ima i veze sa raskopanim centrom - ali im to nije smetalo samo pre 3 nedelje)

 

 

20200708_203919.jpg

  • +1 1
Link to comment
Just now, goofs said:

 

Nisam bas siguran u ovo o antivakserima, ima ih, ali mislim da su vrlo mali deo populacije. Fazon je sto su ludi i glasni na tim socijalnim mrezama, pa je zato utisak da su brojni. Anti-antivaksere ta tema ne tangira i ne ulazu ni izbliza toliko vremena i truda da bi ikome nametnuli svoj stav.

Nadam se da si u pravu, ali svakako mogućnost da se mulja sa vakcinama radi kratkoročne političke koristi i čitava ova situacija sa kriznim štabom dovode do umnožavanja tih štetočina. Nisam baš siguran da ih sada nema više nego pre svega ovoga, e sad koliko.... 

Link to comment
22 minutes ago, Aleksija said:

 

Pa to, izgleda da nam je jedini spas gledajući na duže da se što pre pojavimo u vestima, jer koliko pričam sa ljudima koji imaju apartmane, svi su puni maltene do septembra 

Link to comment
41 minutes ago, Remi said:

Mislio sam da jedini pravim te omče, urežu mi se ožiljci od traka na licu koliko mi je zategnuta maska.

 

BC može da spasi samo lošije vreme i manje turista, prošla nedelja je bila haos,pogotovo vikend. Bg, Pa, Zr, Sm, najčešće tablice po gradu, gužve u vodi, lokali puni, koncerti, moto skup bio pre dve nedelje, haos u najavi. U prodavnicama manje od 30posto ljudi nosi maske, čak ni kasirke nemaju neku disciplinu. Nadam se da paranoik u meni greši i da će nas zaobići neko jako katastrofalno stanje 

a dobro, vi ionako stalno zivite na ivici discipline :hihi:

 

mi smo fantazirali da dodjemo neki dan radni dan na dan, ali ni to nema smisla. svashta mi fantaziramo pa nishta.

chuvaj se druze!

Edited by gospa buba
Link to comment

@gospa buba fala, pazim se. A vi ste već domaća ekipa, znate za ono malo zabačenije jezero gde su lokalci uglavnom, nije gužva velika, pa možete da budete koliko toliko van ludnice, a i radni dan je drugačiji malo.  Ma navikli smo mi na nas same, bude divlji zapad al se izljubimo posle i nastavimo dalje do sledeće prilike, al na virus izgleda nismo još 

Link to comment

pre 2 dana brnaba i Struka kumili i molili da se ne prate medijska naglabanja o lekovima, a danas mu ga šef daje po vakcini koja samo što nije, stiže i eto je preseda odmah tu iza ćoška.  :covid19:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...