Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

13 minutes ago, vememah said:

Nošenje maski na otvorenom biće ubuduće obavezno na teritoriji cele Srbije u okolnostima u kojima nije moguće držati distancu od jedan i po metar

 

Sta ovo konkretno znaci? Koje su to okolnosti napolju gde nije moguce drzati distancu od metar i po?

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

sad vec dolazimo do trenutka da bi shirenje laznih vesti/informacij, kao i izgovaranje gluposti, kako u formalnim tako i u nefoemalnim situacijama, ako je dokumetovano, zaista trebalo da bude i kaznjivo. ne medicinska sestra iz 3 lepe, koja je na fejsu rekla da nema opreme, jer je nema, nego ove velichine lelemudi, koji idu okolo i smatraju, podstaknuti primerom svog gurua ludog nestora :dry:

 

ta kutija mora da se zatvori.

 

prelazimo li u antivaksere braco i sestre :ohmy: :lolol:

 

nikad chovek ne zna u zivotu.

 

u drugim vestima, neke klinike klinichkog centra prelaze u kovid rezim.

+1000 za ovo gore. 

 

sto se tice kineske vakcine, ja o tome razmisljam vec duze. nije tesko anticipirati monstrumove korake. antivakseri, nego sta. 

Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

 

Oksfordska vakcina svakako stize do nasih zabiti do kraja godine ili pocetkom sledece, ne znam sta je on to novo rekao ili ucinio jebeni balavi napor.

 

Septembra krece distribucija ako sve bude po planu (Engleska, SAD, Nemacka)... a ostali kad dodju na red, sto se meri mesecima. Dakle procitalo govedo vest na N1 i krenulo da obecava. I razgovara sa zemljama.

 

A ako je Kineska, onda jebiga

Na nju mogu da racunaju trenutno samo Holandija, Francuska, Nemacka i Italija. Spanija se trti da udje u ovu grupu, racunajuci na to da su zivo zainteresovane upravo ove zemlje, ciji gradjani najvise turisticki i dolaze ovde.

Ministar zdravlja je vec optimisticno izjavio da ce vakcina biti dostupna u drugom tromesecju 2021.

Edited by Lancia
Link to comment
4 minutes ago, pantelia said:

 

Sta ovo konkretno znaci? Koje su to okolnosti napolju gde nije moguce drzati distancu od metar i po?

 

Kod mene znaci da cim izadjem iz kuce stavim masku, nema teorije da prodjes kroz centar Beograda preko dana a da uvek budes najmanje metar i po od drugog ljudskog bica. Na Staroj Planini ne mora.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Na nju mogu da racunaju trenutno samo Holandija, Francuska, Nemacka i Italija. Spanija se trti da udje u ovu grupu, racunajuci na to da su zivo zainteresovane upravo ove zemlje, ciji gradjani najvise turisticki i dolaze ovde.

Ministar zdravlja je vec optimisticno izjavio da ce vakcina biti dostupna u drugom tromesecju 2021.

 

Kako bre, na N1 (nije pink) bilo da septembra krece masovna proizvodnja&distribucija, pomenuta je i SAD

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Caligula said:

Oksfordska vakcina svakako stize do nasih zabiti do kraja godine ili pocetkom sledece

Oksfordska vakcina po dostupnim podacima samo potiskuje simptome, ne sprečava širenje virusa.

Link to comment

Meni se čini da će i ovi bogatuni da se načekaju za vakcinu koja valja, a nas da i ne spominjemo. Mislim da niko nema pojma šta se dešava sa ovim virusom

  • +1 1
Link to comment

@vememah

 

E qratz onda

 

Pa pise da poseduje antitela jaca nekoliko puta od onih koje COVID prirodno stvara kod zarazenih. Ako to nije odbrana od virusa onda ne znam sta je.

 

Dakle to znaci da vakcinisani moze da se zarazii, da bude zarazan, ali ce simptomi biti blagi ili nikakvi? Ovo nije virus jbt, ovo je vanzemaljac.

Edited by Caligula
Link to comment

Jos kad bi ljudi nosili maske jednokratno a ne dok se otprilike ne podere il otkace one gumice

 

Btw te gumice za kacenje su jako labave, ja ih presavijem, tj napravim omcu pa za usi

Edited by InvisibleLight
Link to comment

15. jul 2020. 17:20
Pravi ugao
Gost: Ana Brnabić, predsednica Vlade Srbije

Autorka i voditeljka: Ljubica Gojgić

RTV

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, dacha said:

Ako je verovati N1, KCV danas nije dao podatke o broju zarazenih itd, iako su to radili prethodnih dana. 

021 kaze dvoje preminulo, al nezvanicno saznaju

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...