Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Pa derbi ce biti ludilo. Na stadionu je ZABRANJENO pokrivanje lica, plus se hirurske rukavice i maske koriste i u vanstadionskim aktivnostima godinama unazad.  Sada ce sve to moci sa velikim pokricem. Ovo je sah mat za policiju.:laugh:

Link to comment

ljudi, dzabe pratite i razmisljate. covid-a vise nema. ako pak dobijete dobitnu kombinaciju na lotou, good luck. to nam je sto nam je.

 

ja sam tako i prihvatio. zivot se mora nastaviti. ako pukne, jbg, bice sta bude :)

Link to comment
23 minutes ago, freakns said:

ljudi, dzabe pratite i razmisljate. covid-a vise nema. ako pak dobijete dobitnu kombinaciju na lotou, good luck. to nam je sto nam je.

 

ja sam tako i prihvatio. zivot se mora nastaviti. ako pukne, jbg, bice sta bude :)

 

Nije bas tako.

 

Sa informacijama sam mozes da prilagodis sopstveno ponasanje. Da li ces da posaljes oca ili majku u gradski bus, sa ili bez maske u lokalnu  radnju, itd... Ako se samo slusaju vesti, gotov covid, sta mi ti to sine pricas...

Link to comment

Ja samo da cestitam skoro pa dolazak do broja 100 u zemlji koja je pobedila koronu. Prethodni put kad je broj bio blizu sto posle par dana se broj duplirao svaki treci dana. Znaci, sledece dve nedelje su presudne.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Nick ti definitivno odgovara postu. 

 

Ne znam zasto na bilo koji post koji neko misli da je "zlurad" pomene moj nick? Vi ne znate ko je Iznogud? Blackadder izmisljenog arapskog sveta. Btw, za 45+ godina nick nisam koristio nigde sem ovde i to pukom slucajnoscu.

 

Iz posta od pre par stranica, Imperial College London (04/06/2020). Niko na svetu ne racuna procenat zarazenih/testiranih nego R0 (sto smo naucili iz "Contagion"). Sve preko 1 je lose. Ispod je isto lose ali ne toliko.

 

 

 

Capture.JPG

Link to comment
11 hours ago, harper said:

 

Da, sve ovo deluje kao pokusaj da se istera upravo taj scenario ali, ako se rast novozarazenih od poslednjih par dana nastavi eksponencijalno, tesko da ce uspeti da ga odrze do izbora. Osim, naravno, ozbiljnom manipulacijom brojkama i posledicnim dovodjenjem velikog broja ljudi u smrtnu opasnost.

 

Mislim da imaš predstavu koliko njih u stvari zabole kurac koliko ljudi će dovesti u smrtnu opasnost ili ubiti. To im je otprilike dvestohiljadita briga u životu.

Link to comment

74 novozaražene osobe (2,37% od broja testiranih)
3124 testirano
1 preminula
437 hospitalizovano (+47)
14 na respiratoru (+2)

 

Objavio RB1.

 

U proteklih nedelju dana umrlo 6, u nedelju dana pre toga 4.

Edited by vememah
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...