Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, vememah said:

 

Zao mi je sto ne mogu da nadjem prosle grafike. Po secanju bih rekao da im uvek izgledaju ovako. Nagli exp. skok pri kraju prognoziranog perioda. 

Link to comment

Zvaničan sajt i RB1 još ne objavljuju ništa, ali zato režimski Telegraf kaže da je 2% testiranih pozitivno:

Quote

U Republici Srbiji je do 15 časova 5. juna 2020. godine registrovan ukupno 11.667 potvrđen slučaj COVID 19. Od poslednjeg izveštaja testirani su uzorci 4.795 osobe od kojih je 96 pozitivno.

Hospitalizovano je 390 osoba, dok je na respiratoru trenutno 12 pacijenata.

Nažalost, preminula je jedna osoba od posledica korona virusa.

telegraf.rs/vesti/srbija/3198221-nagli-skok-zarazenih-koronom-u-srbiji-obolelo-96-preminula-jos-jedna-osoba

Edited by vememah
Link to comment

Dve vesti su dosle u paketu, da imamo nagli skok novozarazenih i da se ukidaju mere zabrane okupljanja u javnom prostoru. Logika - mi sumom, korona drumom.

Edited by harper
Link to comment

To je tih manje od 0,5 o kojima je pričala jebena struka.Svi su digli ruke i bojim se da će tek sad da se zauka.Struka će reći - to vam je drugi talas, pa rekli smo

Edited by Haralampije
Link to comment
11 minutes ago, harper said:

Dve vesti su dosle u paketu, da imamo nagli skok novozarazenih i da se ukidaju mere zabrane okupljanja u javnom prostoru. Logika - mi sumom, korona drumom.

 

Nema nikakve sumnje da organizovati derbi pred 25000 ljudi se kosi sa svim mogućim merama koje su donosili do sada. Sa druge strane, sve mere koje i jesu trenutno na snazi se apsolutno ne poštuju, nemaju nikakav smisao. 

 

Ako je velika većina novozaraženih sa nikakvim ili blagim simptomima i ako broj hospitalizovanih ne skače mnogo, onda je ok. Ako br hospit krene da skače, onda smo u kurcu. Taj broj treba pratiti više nego broj novozaraženih

Link to comment
6 minutes ago, Haralampije said:

Ja definitivno ne mogu imati, pročitaj ponovo šta sam napisao 


U skoro isto vreme smo napisali post. Nisam konkretno tebi odgovarao, nego razmišljam uopšteno o onome što je izgleda trenutna strategija struke.

Edited by Conspirator
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...