Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, Halvard said:

Meni ovo više ništa nije jasno. Slovenija, Hrvatska i CG završile sa epidemijom, mi ćemo se po svemu sudeći mrcvariti na ca. 1% još nedeljama, ako ne i mesecima, u Makedoniji pak nikad gore... :wacko:

Komšije sakrivaju brojke od početka,što je i razumljivio.

Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Komšije sakrivaju brojke od početka,što je i razumljivio.

Ali umrle  ne mogu,  ako je iko  od zarazenih umro a kazu niko nije, znalo bi se

Edited by InvisibleLight
Link to comment
Ali umrle  ne mogu,  ako je iko  od zarazenih umro a kazu niko nije, znalo bi se
A šta bi ih sprečilo?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

A šta bi ih sprečilo?



... Shiit has hit the fan...
 

Pa na znam, kazu umrla 1 osoba, slobodna dalmacija objavi umrla je iz splita a to procita neko iz osijeka ciji je komsija umro s respiratora, juce bio na sahrani

 

 

Ne moze, to mogu kod vecih brojeva da zamagle

Link to comment
Pa na znam, kazu umrla 1 osoba, slobodna dalmacija objavi umrla je iz splita a to procita neko iz osijeka ciji je komsija umro s respiratora, juce bio na sahrani
 
 
Ne moze, to mogu kod vecih brojeva da zamagle
Kad su ih navatali iz Južnih Vesti za 2 osobe, krenulo je "nismo dobili podatke još..." pa sutra dodali.
Ono ako prođe, prođe...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
48 minutes ago, Halvard said:

Videćemo da li su u današnju statistiku među ovih 48  zaraženih uvrštena 22 korisnika doma za stare u Petrovaradinu.

 

Jesu. Dakle:

Quote
1 Нови Сад 22
2 Град Београд 10
3 Град Ниш 6
4 Лесковац 2
5 Србобран 1
5 Сремска Митровица 1
5 Сремски Карловци 1
5 Кула 1
5 Житорађа 1
5 Бечеј                                       1

 

Doduše, fali ovih šestoro zaposlenih, ali moguće je da su oni prijavljeni po ovim drugim vojvođanskim mestima ili Beogradu.

 

Eto, da nije tog još jednog žarišta, situacija bi bila sasvim pod kontrolom. :dry:

Link to comment

Ja sam pre par dana bio na 40 dana ujaku. U vreme sahrane bilo nas nesto vise od desetak, njegovo drustvo svi 65+ pa se pojavili na parastosu. Bilo nas je jedno dvoje sa maskom. Posle toga, restoran, normalno postavljene stolice bez razmaka, nedovoljan razmak i do onog preko puta. Ja kazem posle dragoj, izdrzao sam tri meseca da vodim racuna maksimalno i smanjim na najmanju mogucu meru rizik da se moji matorci, naravno i svi ostali sa kojima sam bio u kontaktu, ne zaraze, sad se sistem raspao u potpunosti. Ostaju molitve, nije valjda i nece valjda.

Edited by Nesh
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...