Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

Malopre sam testirala maske. Imam kn95 kupljene na 3 različita mesta, nisu baš identične u smislu onih proreza, nebitno. Primenila sam onaj trik s upaljačem (gledala tutorijale na yt, pa rek'o da probam)  i sve 3 su prošle test tj. nisam uspela da oduvam plamen, teorijske šanse nema.

Sa 1 hirurškom sam uspela da ugasim plamen, sa 2 nisam.

Link to comment
11 minutes ago, Alfa said:

Malopre sam testirala maske. Imam kn95 kupljene na 3 različita mesta, nisu baš identične u smislu onih proreza, nebitno. Primenila sam onaj trik s upaljačem (gledala tutorijale na yt, pa rek'o da probam)  i sve 3 su prošle test tj. nisam uspela da oduvam plamen, teorijske šanse nema.

Sa 1 hirurškom sam uspela da ugasim plamen, sa 2 nisam.

 

Isto, mada u testu kog sam ja našao piše sveće. :D Duvao k'o konj, ništa. Što znači da sigurno štiti druge, ali me zanima kontratest, koliko štiti mene?

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
Kupio sa galiju!om u apoteci za 680 dinara. Ima poseban "sistem" kao treba da se "otrese" nista komplikovano

Hvala na pomoci
Kazi sistem, sta si se stiso [emoji3]
Link to comment
25 minutes ago, Anonymous said:

 

Isto, mada u testu kog sam ja našao piše sveće. :D Duvao k'o konj, ništa. Što znači da sigurno štiti druge, ali me zanima kontratest, koliko štiti mene?

 

 

To se i ja pitam. Bolje od ovih ne mogu naći u srb, Portugalci su skoro napravili neke kroz koje ne prolazi sars2 i mogu se koristiti više puta, prati (prema njihovim stručnjacima), ali to i ako stigne kod nas i da budu original biće jujuju cena, valjda su 10e komad. Već sam napravila zalihe ovih kn95 i ne mogu više da zalihujem, bankrotiraću. Ja uglavnom stavim vizir preko te kn95 (ili onu hiruršku preko nje) i sad ako virus prođe kroz sve to, ne znam.

Link to comment
7 minutes ago, Alfa said:

To se i ja pitam. Bolje od ovih ne mogu naći u srb, Portugalci su skoro napravili neke kroz koje ne prolazi sars2 i mogu se koristiti više puta, prati (prema njihovim stručnjacima), ali to i ako stigne kod nas i da budu original biće jujuju cena, valjda su 10e komad. Već sam napravila zalihe ovih kn95 i ne mogu više da zalihujem, bankrotiraću. Ja uglavnom stavim vizir preko te kn95 (ili onu hiruršku preko nje) i sad ako virus prođe kroz sve to, ne znam.

 

Kelt je pisao da stavlja sva tri komada kad radi, ali to očigledno zavisi od stepena rizika na radnom mestu.

Link to comment
i need a sovjet
 
sutra sam u novom pazaru, koliko je virusološki bezbedno da odem do jonuza na ćevape?
Brate, video si šta@steins piše, najbolje ni da ne ideš tamo.
Kakvi bre junuzi pičke materine...
Ajd ne zajebavaj...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

dobro bre nisam debil, ne idem da ližem kvake po bolnicama

u svakom slučaju hvala na brizi

:sleep:

Stavi masku, istrci kupi cevape, vrati se u auto, izvezi se malo u stranu, van grada...

I pojedi ih u slast...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...