Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

4 hours ago, El Guapo said:

Danas sam nepredviđeno proveo oko 1 minuta u hodniku stana pozitivne porodice, ulazna vrata su bila poluotvorena i nisam ni sa kim komunicirao, nosio sam masku, da li postoji mogućnost da se zarazim, nadam se da ne, zato sam i ušao unutra, nakon informacije.

Sent from my Le X829 using Tapatalk
 

Svakog dana sam u kontaktu sa pozitivnima, u dužem periodu nego ti u ovom kontaktu.

Nekoliko puta nedeljno sam u nekoj od crvenih zona.

Važno je ne paničiti, važno je imati masku.

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, El Guapo said:

Danas sam nepredviđeno proveo oko 1 minuta u hodniku stana pozitivne porodice, ulazna vrata su bila poluotvorena i nisam ni sa kim komunicirao, nosio sam masku, da li postoji mogućnost da se zarazim, nadam se da ne, zato sam i ušao unutra, nakon informacije.

Sent from my Le X829 using Tapatalk
 

oko 1 minut...veca je sansa da dobijes 7 na lotou, cak i ako nisi uplatio

  • Haha 1
Link to comment
19 hours ago, Hermetico said:

Kad može da se ima seks s upalom pluća koja lepo zaceljuje? Malo se zadišem kad idem uz stepenice. 

 

 

Evo iz iskustva jednog sabackog erotomana, poznati zavodnik :lolol: prelezao i odma prve nedelje krenuo po starom, mada kaze nije to to, umara se brzo :rolf:

Link to comment
14 minutes ago, Haralampije said:

Evo iz iskustva jednog sabackog erotomana, poznati zavodnik :lolol: prelezao i odma prve nedelje krenuo po starom, mada kaze nije to to, umara se brzo :rolf:

Ja se uvek umaram brzo. :sad:

 

@Valkyrie Drugarice, nabijeni smo u 27 kvadrata već 15 dana. Pitanje je goruće. :dry: Nešto ćemo probati danas-sutra, pa ako iskašljem pluće na ženu će prekinemo.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Haralampije said:

Evo iz iskustva jednog sabackog erotomana, poznati zavodnik :lolol: prelezao i odma prve nedelje krenuo po starom, mada kaze nije to to, umara se brzo :rolf:

 

Da nije Draganče? :s_w:

Link to comment
  • 2 weeks later...
Quote

Dr Milena Pandrc govorila je o posledicama Kovid infekcije po srčani mišić.


Ona je naglasila da skoro 3/4 ljudi koji su preležali Kovid ima upalu srčanog mišića, odnosno, maramice i dodala da takvi pacijenti zahtevaju dodatno kardiološko praćenje.

 

Kako se pravilno meri krvni pritisak, koliko često treba posećivati kardiologa, ko je u povećanom riziku od srčanog udara ali i o preopterećenosti zdravstvenog sistema dr Pandrc govorila je za Glas zdravlja.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pitanje oko posledica po organizam posle kovida: posto sve vise izlaze vesti o posledicama posle kovida, cak i posle blaze forme, ima li nekih informacija o posledicama kovida na vakcinisane koji su se zarazili? 

 

Pitam jer se i ovde pominju ljudi koji su se vakcinisali pa dobili koronu ali kao blagu prehladu. Moze li i takva forma bolesti ostaviti posledice po organizam? 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Za ove pozitivne sa T 38 jedan dan, gubitkom cula, bolovima u misicima opstom slaboscu, i zamaranjem, gde mogu da urade rtg pluca, jer su isprepadani? Pretpostavljam privatno.
I da li je rano sada da radi, dizagnoza je od subote, moze da se spusti i posle 5-6 dana?
Pitam za drugaricu (strvarno).

Link to comment

Bila je u ambulanti, tako i zna da je pozitivna, a rekli joj da dodje ako joj se pogorsa stanje, ima terapiju, aooo sto je isprepadana. A planirala vakcinu posle praznika. Meh

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...