Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

ana banko ce fa pobeli i okozi se objashnjavajuci [emoji38]ol:

od nje je istrajniji jedino onaj deda nobelovac, australac. naglavu da se nasadish, ljudi sa mnoshtvom uzina na velikim odmorima traze logichke greshke u nauci :isuse:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 2
Link to comment

peter doherty, imunolog nobelovac, izgibe na tviteru ispravljajuci krive drine dan i noc. ne znam kako vishe moze, ja bih na pola to sve ishutirala, to sve besno bezobrazno isuse.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Quote

An oxygen saturation of 95 to 100 percent is normal for healthy children and adults.
(...)
You should start oxygen therapy on any COVID-19 patient with an oxygen saturation below 90 percent, even if they show no physical signs of a low oxygen level.

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/videos/oxygen-therapy/Basics_of_Oxygen_Monitoring_and_Oxygen_Therapy_Transcript.pdf

 

To je iz ovog videa:

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Ajde ako može savet, nije za mene nego za prijatelje...
Oni oboje pozitivni, poslati na kućno lečenje, žena ok već par dana nema temperaturu i bolje je iako je ona imala upalu na oba krila.
Ortak danas prvi dan da nema temperaturu.
Oboje radili analizu krvi njoj dimer dobar njemu loš.
Idu sutra kod doktora na kontrolu.
Pitam pošto su doktori prenatrpani i ako ih ovaj otkuje, šta oni mogu privatno da urade od pregleda?
Moslim jasno je da teško mogu nešto dok ne budu negativni, no brine me taj ddimer...








... Shiit has hit the fan

Link to comment

Nije to što tebi treba Valk, ali ovo mi se čini bitnim pa da ostavim ovde.

 

Ministarstvo zdravlja saopštilo je da je od danas u funkciji broj 064/8811405 na koji građani putem viber aplikacije mogu da prijave lekare koji pacijentima ne preporučuju vakcinaciju, bez jasnog, opravdanog i konkretno navedenog medicinskog razloga.

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šta je forumski konzilijum utvrdio, posle koliko dana od dana zaražavanja se javljau simptomi?

Sve koje znam simptomi su se pojavili 3-4 dana 

  • Hvala 1
Link to comment

Znam vec dovoljno o nepouzdanosti testova na antitela al svejedno da pitam jer se radi o majci, hronicnom bolesniku - da li pozitivan (veci od 1) nalaz na igM antitela potvrdjuje skoro prelezalu covid infekciju ili se moze javiti I kao nuspojava vakcine? Posto je primla booster dozu fajzera pre mesec dana, evo sad pored naravno pozitivnog igG nalaz a, povecan I igM I D dimer (3x)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...