Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

On 28.6.2021. at 9:56, Filozof manijak said:

primetno sam izbegao ovogodišnje alergije nošenjem maski napolju, kao i bilo koju infekciju gornjih disajnih puteva, koje su me skoro redovno posećivale svake zime.

Tako sam preživela sezonu ambrozije prošle godine :D

Skinem masku jer se kuvam na vrućini, posle 20-30 sekundi već kreće nepodnošljiva reakcija. Vratim masku pa se polako smiri. Mada je kod mene ta alergija toliki problem da u avgustu i septembru moram da držim zatvorene prozore.

Link to comment
On 28.6.2021. at 9:56, Filozof manijak said:

primetno sam izbegao ovogodišnje alergije nošenjem maski napolju, kao i bilo koju infekciju gornjih disajnih puteva, koje su me skoro redovno posećivale svake zime.

 

Daa. ❤️ Ja moram i antihis. kad baš krene da dominira, što je većinski, ali maska značajno olakšava. 

Link to comment
On 22.6.2021. at 11:23, eumeswil said:

Jel i dalje dezinfikujete stvari?

 

Nikad ih nisam dezinfikovao, od samog početka je delovalo besmisleno, da je stvarno bio toliko zarazan svi bi bili zaraženi za par meseci najdalje

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Ne znam da li je prava tema. Verovatno je bilo ovo pitanje i postoji odgovor, ali sad kad je delta soj zanima me.

Nakon koliko dana od kontakta sa kovid pozitivnom osobom je najbolje uraditi neki test za svaki slucaj? I koji test? 

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kevi su ugradili 2 stenta skorije, a u to vreme joj je stigao sms o 3.dozi vakcine. Da li je ok da se ona sada vakciniše? Ima 70 godina.

Obzirom da joj je ugrađen stent, možda koristi neki lek za razređivsnje krvi ? 

Znam da je to nešto bitno i to te pitaju na vakcinaciji, tj mene su pitali 

Drugi razlog ne vidim, ali to svakako treba da kaže lekar.

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kevi su ugradili 2 stenta skorije, a u to vreme joj je stigao sms o 3.dozi vakcine. Da li je ok da se ona sada vakciniše? Ima 70 godina.

 

Mom calu su u martu ugradjivali stentove izmedju 2 doze vakcine (dovrsili ugradjivanje iz decembra) i ok je sve proslo

  • Hvala 1
Link to comment

Moguce da masim temu, nije prvi put - naime, trazim vezu i pitam za druga, 

davaoca usluga smestaja koji moze da prijavi stranog drzavljanina za pelcovanje,

bez obaveze pruzanja smestaja.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...