Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Klaster delta varijante u Izraelu od najmanje 75 zaraženih nastao na srednjoškolskoj proslavi kraja školske godine tako što je jedna vakcinisana osoba koja je došla iz Londona prenela drugoj vakcinisanoj osobi, a ona zatim dalje jednom od učenika.

 

Quote

This week, at least 75 high school pupils were confirmed to have contracted the virus at a Tel Aviv end-of-year party, after a student was infected by a vaccinated relative. That relative contracted the virus from another vaccinated individual who had recently returned from London, according to Channel 13 news.


https://www.timesofisrael.com/officials-to-weigh-reimposing-some-virus-restrictions-as-delta-variant-spreads/

Edited by vememah
Link to comment

Ako ja ovo dobro razumem, vakcinisane osobe mogu da fasuju i prenose lako ali će generalno proći sa lakšim ili srednjim simptomima? Šta to znači, urnisaćemo polusvesno nevakcinisane i ine? :D

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Ako ja ovo dobro razumem, vakcinisane osobe mogu da fasuju i prenose lako ali će generalno proći sa lakšim ili srednjim simptomima? Šta to znači, urnisaćemo polusvesno nevakcinisane i ine? :D

 

ko im jebe mater, govna antivakserska :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Ako ja ovo dobro razumem, vakcinisane osobe mogu da fasuju i prenose lako ali će generalno proći sa lakšim ili srednjim simptomima? Šta to znači, urnisaćemo polusvesno nevakcinisane i ine? :D

 

8 minutes ago, aram said:

 

ko im jebe mater, govna antivakserska :fantom:

 

Jbg jedini problem s tim je da ostaje mogucnost da ce virus medju njima opet mutirati, a ko moze da garantuje da sledeca mutacija nece biti takva da urnise i nas vakcinisane? :mellow:

Link to comment
46 minutes ago, Radoye said:

 

 

Jbg jedini problem s tim je da ostaje mogucnost da ce virus medju njima opet mutirati, a ko moze da garantuje da sledeca mutacija nece biti takva da urnise i nas vakcinisane? :mellow:

jebi ga, ja se nadam da glupani pre pocrkati nego što se takva mutacija napravi...

Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

E pa super, jedino još petri dish nisam stigao da budem :dry:

cuvaj se, iako si vakcinisan, ako uzimas imunosupresivne lekove, obavezno maska i ceo protokol.

Link to comment
25 minutes ago, Mos said:

E pa super, jedino još petri dish nisam stigao da budem :dry:

 

 

Imas vremena. Naredne 2 nedelje su kljucne :cry:.

 

 

Capture.JPG

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, mlatko said:

Šta mu je?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Prije sad već 4 tjedna igralo se u Zadru finale playoffa u košarci, pred nekoliko tisuća navijača. I evo, mjesec kasnije...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...