Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Ovako jedan lagani info ponedeljkom veče. Od DE do BG nema ni jedne jedine kontrole. Nigde, ni na jednoj granici, niko. TV priča mi deluje kao način svih strana da se uplašeni ljudi malo smire i ohrabre kako se vodi računa. Postoji jedan ceo svet, ne mali, ljudi koji žive identično kao i pre pandemije. Haug.

Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

Ovako jedan lagani info ponedeljkom veče. Od DE do BG nema ni jedne jedine kontrole. Nigde, ni na jednoj granici, niko. TV priča mi deluje kao način svih strana da se uplašeni ljudi malo smire i ohrabre kako se vodi računa. Postoji jedan ceo svet, ne mali, ljudi koji žive identično kao i pre pandemije. Haug.

 

Eto ti, nekom je obično putovanjce od Despotovca do prestonice povod da ostavi post na forumu. :happy:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
15 minutes ago, Mos said:

Naše brojke su fenomenalne sa ovim protokom ljudi. Ne postoji naravno nikakav karantin od 10 dana. 

postoji i ja dođoh ovde tim povodom da pitam za iskustva

 

koleginica sinoć doletela iz Amsterdama

ubacili je u evidenciju i eno joj malopre pandur bio na vratima

ona ga pitala kome da pokaže na uvid PCR (uradila ga jutros, večeras će joj stići rezultat), on rekao da ga odnese u Ministarstvo zdravlja da joj ukinu karantin

 

e sad, to je malo bzvz, šta da nije u bg, kako da nosi u ministarstvo, mislim, čovek je običan pozornik, možda i ne zna

 

da li je neko imao slična iskustva i šta se radi u ovom slučaju ?

 

ed,

i da, kaže da je na aerodromu schiphol koji je ogroman, takva pustara, da sve deluje strašno, kao da je sudnji dan

dočim, kada je stigla na teslu, kaže živo kao u košnici :D, gledala kuda lete (bilo ko 23.00), kaže pun let bio za Kipar

Edited by dùda
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

postoji i ja dođoh ovde tim povodom da pitam za iskustva

 

koleginica sinoć doletela iz Amsterdama

ubacili je u evidenciju i eno joj malopre pandur bio na vratima

ona ga pitala kome da pokaže na uvid PCR (uradila ga jutros, večeras će joj stići rezultat), on rekao da ga odnese u Ministarstvo zdravlja da joj ukinu karantin

 

e sad, to je malo bzvz, šta da nije u bg, kako da nosi u ministarstvo, mislim, čovek je običan pozornik, možda i ne zna

 

da li je neko imao slična iskustva i šta se radi u ovom slučaju ?

 

Neka ga nosi sa sobom. Svaki put to rešavam telefonom - pandur pozove a ja mu kažem da sam uradio test i to je sve. 
Jel imaju panduri njen kontakt telefon? 
 

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, maheem said:

 

Neka ga nosi sa sobom. Svaki put to rešavam telefonom - pandur pozove a ja mu kažem da sam uradio test i to je sve. 
Jel imaju panduri njen kontakt telefon? 
 

imaju

 

to sam i ja mislila, ali njoj je pandur malopre došao na vrata

i šta recimo sutra dođe, a nje nema kući ?

 

Link to comment

Ja doletio iz NYka neki dan, sve nas pustili bez ikakvog uvođenja u sistem, na prijave onih koji već imaju testove govorili da ne treba...

 

Jbg, biće da zavisi od raspoloženja graničnim. Ovo bilo ujutro oko 6, verovatno nije popio kafu, a mnogo je to bre papirologije...

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, dùda said:

imaju

 

to sam i ja mislila, ali njoj je pandur malopre došao na vrata

i šta recimo sutra dođe, a nje nema kući ?

 

Jel taj pozornik zapravo došao da uzme njen broj telefona ili da proveri da li je kod kuće?
Jer na aerodromu, na pasoškoj kontroli nisu uzimali broj telefona pa su slali pandure da ih uzmu na adresi prebivališta.
Nek nalepi na vrata cedulju da je pcr negativna :D  Bitno je da ima test, ne treba da ga nosi ni u mup ni u ministarstvo zdravlja.

Link to comment
Just now, maheem said:

Jel taj pozornik zapravo došao da uzme njen broj telefona ili da proveri da li je kod kuće?
Jer na aerodromu, na pasoškoj kontroli nisu uzimali broj telefona pa su slali pandure da ih uzmu na adresi prebivališta.
Nek nalepi na vrata cedulju da je pcr negativna :D  Bitno je da ima test, ne treba da ga nosi ni u mup ni u ministarstvo zdravlja.

on je došao u stan njene mame, dakle na adresu gde je prijavljena

tamo mu žena koja čuva njenu mamu rekla da se ona nalazi u drugom stanu jer je u karantinu i dala mu njen broj telefona

onda on nju zvao da je pita malo za zdravlje i da utefteri tu adresu na kojoj tihuje 

tako da sada imaju tačnu adresu gde je, imaju broj telefona, ali očigledno da ne znaju šta da radi sa testom :dry:

Link to comment
43 minutes ago, dùda said:

on je došao u stan njene mame, dakle na adresu gde je prijavljena

tamo mu žena koja čuva njenu mamu rekla da se ona nalazi u drugom stanu jer je u karantinu i dala mu njen broj telefona

onda on nju zvao da je pita malo za zdravlje i da utefteri tu adresu na kojoj tihuje 

tako da sada imaju tačnu adresu gde je, imaju broj telefona, ali očigledno da ne znaju šta da radi sa testom :dry:

bez brige, sad će je telefonom zvati, dovoljno da im kaže da je radila test i da je PCR negativna

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...