Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

18 hours ago, Jozef K. said:

Zoran Mlanović glas razuma.

  Jedino što ni u prvoj turi nismo imali policijski sat, a i sad su ovi koji odlučuju više puta naglasili da nema govora o takvoj mjeri, tako da ne znam s kime se tupko svađa. Kakav Tito, šta 15:05,koje duge cijevi? Glup je ko kurac. 

Edited by Zis
Link to comment
2 minutes ago, Zis said:

Jedino što ni u prvoj turi nismo imali policijski sat, a i sad su ovi koji odlučuju više puta naglasili da nema govora o takvoj mjeri, tako da ne znam s kime se tupko svađa. Kakav Tito, šta 15:05,koje duge cijevi? Glup je ko kurac. 

ni ja apsolutno nisam razumela o cemu prica, osim sto se videlo da je na nesto ljut. 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Zis said:

  Jedino što ni u prvoj turi nismo imali policijski sat, a i sad su ovi koji odlučuju više puta naglasili da nema govora o takvoj mjeri, tako da ne znam s kime se tupko svađa. Kakav Tito, šta 15:05,koje duge cijevi? Glup je ko kurac. 

Koliko sam ispratio Čačić je predložio policijski sat, pa je na to reagovao. Da li treba o svemu da da mišljenje druga je tema. Ali je tačno opisao one koji izazivaju histeriju.

  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, Malkmus said:

Milanović je za švedski način, to mu je opredeljenje i to je to.

Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti, to je vječna Milanovićeva logika.

 

Sad je na pravom mjestu da uživa u njoj, svaka mu čast, dobro je piknuo.

 

Inače

ElnNKaFWMAAuqMY?format=jpg&name=medium

 

Rekao bih da krivulja s desne strane poprilično objašnjava krivulju s lijeve strane  i to je to

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

nama se vrhovni klovn obraca u 4. prica se da ce biti totalni lokdaun cetiri nedelje ne bi li se kolko-tolko smirila situacija do bozica jer je svima jasno da ce ljudi da se razlete po familiji bez obzira na mere.

 

doduse, strucnjaci su na tome insistirali pocetkom oktobra i smatraju da je sad vec kasno za iole mirniji bozic al degenerik nije dao jer privreda ne sme da stane. sad kad je odno djavo salu i bolestina se rasirila preko svih predvidjanja, doslo mu iz gujsce u gujscu da mora da se pravi da se nesto ipak pokusava. :ph34r:

 

Link to comment
1 hour ago, adam said:

nama se vrhovni klovn obraca u 4. prica se da ce biti totalni lokdaun cetiri nedelje ne bi li se kolko-tolko smirila situacija do bozica jer je svima jasno da ce ljudi da se razlete po familiji bez obzira na mere.

 

doduse, strucnjaci su na tome insistirali pocetkom oktobra i smatraju da je sad vec kasno za iole mirniji bozic al degenerik nije dao jer privreda ne sme da stane. sad kad je odno djavo salu i bolestina se rasirila preko svih predvidjanja, doslo mu iz gujsce u gujscu da mora da se pravi da se nesto ipak pokusava. :ph34r:

 

kako je to interesantno, dok ne dodje do moranja, argumenti protiv moranja su uzasno jaki, hocete da sve stane, hocete da stanu biznisi, hocete da ljudi propadnu. svako ko je protiv bilo kakvih razumnijih mera je glupak i ne razume nishta. i onda ipak dodje moranje i nema vishe nikakvih argumenata, nego udri najjache. kako je moguce da ce ceo svet da se vrti koliko hocesh puta ishljuchivo izmedju ekstrema, daj odmah sve i ne daj odmah nishta :blink:

 

ako to nije dokaz globalizacije i globalnog gubitka pameti, ko zna shta je. mada moze da bude i josh 10 stvari istovremeno :unsure:

Edited by gospa buba
  • +1 4
Link to comment

dobro se uk do sada držala, 6 jula su otvorili pabove i vidimo da im je trebalo 110 dana da stuacija postane kritična, mogli su da reaguju pre 2 nedelje ali opet možda im je ovo bio plan, da preguraju novi peak u novembru i da onda u dec i jan kada je vrhunac sezone običnog gripa imaju mirnu situaciju što se tiče korone

Edited by gone fishing
Link to comment

problem je shto ne mogu da znaju.

 

 

ali setite me se u martu kad ponovo krene pricha kako uv i temperatura ubijaju virus i da nema brige shto se tiche toga, samo da se strpimo do leta.

kao zlatne ribice.

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...