Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

25 minutes ago, Jozef K. said:

Ja vas razumem, ali da li je realno da mi što smo je pregurali treba da trpimo. Valjda je logično da postoje mesta za izlazak ljudi sa antitelima. Ovo je stvarno potpuno besmisleno. Već desetak posto ima antitela. I oni su ljudi.

pa nista, onda vas 10%, kad se pronadjete, da radite za nas 90% i da odrzavate ekonomiju u zivotu. svaka vam cast na pozrtvovanju i uvidjavnosti.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Pa ne moraju da cekaju, mogu i da rizikuju malo. 1% je sansa za los ishod. Ako si lep mlad i zdrav onda i dosta manja. Ovi sto su stari gadni i sanse su im coin flip neka si jebu materi i cekaju 2023

Link to comment
17 minutes ago, mraki said:

Pa i vi koji ste preležali možete se zaraziti opet, i imati manje sreće nego prvi put.

Ti stvarno veruješ u to?

14 minutes ago, precog said:

pa nista, onda vas 10%, kad se pronadjete, da radite za nas 90% i da odrzavate ekonomiju u zivotu. svaka vam cast na pozrtvovanju i uvidjavnosti.

Naravno. To se podrazumeva.

4 minutes ago, arkonada said:

Leb ti hebem, jeste poslednjih par postova zajebancija, ali ovo sranje stvarno izvlači iz ljudi sve najgore, onako težak sebičluk, glupost... 

Sebičluk je zbog penzionera zaustaviti život.

Link to comment

Od 30,000 ljudi koji su bili pozitivni u NY, preko 90% , preciznije 93% ima very high antibodies. Jbg. Velika je glupost verovati da antitela tek tako misteriozno nestaju. Ali svako ima pravo da veruje šta hoće.

Link to comment

Od sarsa ljudi koji su pretekli i dalje imaju antitela. Ne znamo koliko traju. Kod većine znamo da traju mesecima, jer toliko je prošlo. 

Naravno ko voli psihoze i da se plaši ima pravo na to.

Link to comment

Sad ozbiljno - kakav imuninet i koliko trajan, to cemo znati nakon nekog vremena. Nije proslo ni godinu dana za sve koji su prelezali, za neko ozbiljnije istrazivanje potrebno je par godina. Meni je skroz logicno da se imunitet odrzi, ali opet, za grip svake sezone krece sve  iznova, mozes da se zarazis iako si prelezao par puta ... nisam pametna.

 

edit. A sto se tice ovcijih boginja, imam ''lepu'' uspomenu nasred cela, ne treba mi tetovaza. :vikleri:

Edited by mirjam
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...