Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

15 hours ago, Tsai said:

Ko kaze da smo tek sad? Cemu taj komentar, jel te nesto zulja oko nosenja maski? 

 

apsolutno me nista ne zulja oko nosenja maski. zulja me ova poplava novih psiholologa koji do sada nista nisu primecivali, a od pojave korone su odjednom utvrdili da su ljudi sebicni, pokvareni, glupi i zli. pa nije najgore sto moze da vam se desi da popasete koronu, ljudi, aman.

Link to comment

Ovo sa zurkama me podseca na late 80s tajne house zurke po livadama.

 

Kao, fora, klinci se skupe danju na tajnoj lokaciji za zureze. Barem kod nas ima toga, ojha.

Link to comment
17 hours ago, Lancia said:

U Spaniji panduri naplacuju 100 evra kaznu po barovima i kafanama, ako nemas masku na licu dok ne pijes ili ne jedes ili ne pusis. Na Kanarima j(bar kod mene) nije slucaj. 

Ovde je 432 eura kazna za nemanje maske u zatvorenom ili u javnom prevozu.

Inače, ovde je definitivno Srbija proglašena za izvor ovog tzv. "drugog talasa" zaraze, jer ovde kažu da je to neki novi mutirani virus koji je mutirao u Srbiji, i sad svaki slučaj koji je novi i "uvezen" je povezan naravno sa Srbijom. Čak su juče neki iz Venecuele došli u Campobasso i kontrolisali su ih i našli da su zaraženi, i naravno odakle su došli? Iz Srbije!:D

Tako da, dok potraje virus od nekog putovanja iz Srbije nema ništa..............

Link to comment
10 minutes ago, Tresko said:

 

Inače, ovde je definitivno Srbija proglašena za izvor ovog tzv. "drugog talasa" zaraze, jer ovde kažu da je to neki novi mutirani virus koji je mutirao u Srbiji, i sad svaki slučaj koji je novi i "uvezen" je povezan naravno sa Srbijom.

 

 

Svaka čast Vučiću!

Uspeo je i virus da izmutira!

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

 

 

Svaka čast Vučiću!

Uspeo je i virus da izmutira!

Pa da, i sad se sve te informacije šire kroz celu EU, tako da sad gde god vide nekog iz Srbije biće savatavan da ga testiraju i trpaju u karantin.

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

 

 

Svaka čast Vučiću!

Uspeo je i virus da izmutira!

 

Aj sto je izmutirao..nego sto nas je brendirao. 

 

Sad ce da nas pominju po stranim medijima pa ce to da poveca interes za investicije i digne rast bedepea sa sadasnjih 3 na bar 3,6..mada ON tvrdi da ce ici i do 3,9 posto godisnje dok je Hrvatska u minusu 7% a Portugal 5,7% a Nemacka ima minus 4,6, mi mozemo sledece godine i do rasta od 4,1% ako nam padne jos koja kisa do druge polovine avgusta pa rodi kukuruz..

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

 

Aj sto je izmutirao..nego sto nas je brendirao. 

 

Sad ce da nas pominju po stranim medijima pa ce to da poveca interes za investicije i digne rast bedepea sa sadasnjih 3 na bar 3,6..mada ON tvrdi da ce ici i do 3,9 posto godisnje dok je Hrvatska u minusu 7% a Portugal 5,7% a Nemacka ima minus 4,6, mi mozemo sledece godine i do rasta od 4,1% ako nam padne jos koja kisa do druge polovine avgusta pa rodi kukuruz..

Od svih njegovih baljezganja, najjače™ je bilo kad je rekao, da kad upalimo drugu pećku u Smederevu, BDP ima da nam ode 1% gore... Jadna je zemlja kojij je 1% BDP-a neka visoka peć u nekoj železari...

 

Inače t bi značilo da pećka napravi godišenje 500 miliona evra... Ta računica mi nešto sumnjiva , ali ajde...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...