Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Nema šta, jako smo krenuli. Šetnja, prodavnica, pumpa, srednja škola - samo dvoje sam video bez maske jutros. Jednog tinejdžera koji mi je delovao da hoda, a još uvek spava i jednu babu kojoj je na licu pisalo da živi za fajt, jedva čeka da joj neko nešto kaže pa da ona detaljno objasni zašto je njena teška bolest sprečava da nosi masku.

 

2 hours ago, Moracikus said:

Evo me o officu vec 3 sata nosim masku. Uzasssssssss.

 

Razumem te. Konačno je i moj šef kapitulirao i od danas radi od kuće. Najviše ga ubija magljenje naočara, standardni saveti mu ne pomažu. 

Link to comment
1 hour ago, peralozac said:

Nema šta, jako smo krenuli. Šetnja, prodavnica, pumpa, srednja škola - samo dvoje sam video bez maske jutros. Jednog tinejdžera koji mi je delovao da hoda, a još uvek spava i jednu babu kojoj je na licu pisalo da živi za fajt, jedva čeka da joj neko nešto kaže pa da ona detaljno objasni zašto je njena teška bolest sprečava da nosi masku.

 

 

Razumem te. Konačno je i moj šef kapitulirao i od danas radi od kuće. Najviše ga ubija magljenje naočara, standardni saveti mu ne pomažu. 

Izludio sam danas totalno. Kao ris nervozan sam napustio prostorije oko 2pm i vracam se tek sljedece nedjelje.

Jednostavno, ne moze se radit sa onim govnetom na licu

Link to comment
5 hours ago, Moracikus said:

Evo me o officu vec 3 sata nosim masku. Uzasssssssss.

 

Ne daju vam da 'radite od kuce'??

Upm, to nije sjajno.

Kako ides na posao? Kolima ili prevozom? 

Mene ce - ako me nateraju da idem - samo da obraduju. Em mogu peshice em ce da nas teraju parcijalno tako da cu verovatno biti sam na 40-50 kvadrata kancelarije. 

Plus "krispy kreme near me"... Od necega covek mora da umre... 

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

ali bukvalno su svuda izbori blink.png

 

i bukvalno svuda sve mora odmah i hitno i samo daj da se to zavrshi.

 

I beg to differ za Boliviju. Puč od jesenas je osakatio zemlju za svega par meseci poništio decenije boljitka. Izbore je trebalo ponoviti/održati najkasnije u našu kasnu zimu, Pandemija je iskorišćena za debelo odlaganje, koje će izgleda sada pokušati da pomere još dalje u budućnost :dry:

Link to comment
16 minutes ago, iDemo said:

Ne daju vam da 'radite od kuce'??

Upm, to nije sjajno.

Kako ides na posao? Kolima ili prevozom? 

Mene ce - ako me nateraju da idem - samo da obraduju. Em mogu peshice em ce da nas teraju parcijalno tako da cu verovatno biti sam na 40-50 kvadrata kancelarije. 

Plus "krispy kreme near me"... Od necega covek mora da umre... 

Ne dam sam sebi da radim od kuce :fantom:

Nije efikasno kad imas frizider, TV, netflix, ... u krugu od 10m

A posto mi zarada iskljucivo zavisi od ucinka onda mi je ostanak doma cisti gubitak.

Srecom ne koristim ovo smece od javnog prevoza.

Link to comment
Just now, Moracikus said:

Ne dam sam sebi da radim od kuce :fantom:

Nije efikasno kad imas frizider, TV, netflix, ... u krugu od 10m

A posto mi zarada iskljucivo zavisi od ucinka onda mi je ostanak doma cisti gubitak.

Srecom ne koristim ovo smece od javnog prevoza.

Znam sve al' su meni jos pre mesec ipo - dva rekli da 'ne moze' da se radi iz kancelarije - mora od kuce. 

Kad hocu da uzmem nesto (imam citavu licnu biblioteku tamo) moram jedno 2 potpisa da dobije (email & shefa i od covid tima) plus ovi likovi iz propertija™.

Link to comment

Mi smo mala firma Prestonu i mozemo da zakljucamo vrata ako zelimo.

Tako cemo najvjerovatnije i da radimo jer ovo smece na licu ne mogu da trpim vise od pola sata.

 

Link to comment
4 minutes ago, Moracikus said:

Tako cemo najvjerovatnije i da radimo jer ovo smece na licu ne mogu da trpim vise od pola sata.

 

Pokazi malo solidarnosti prema svim radnicima iz maloprodaje, ugostiteljstva, javnih preduzeca (medicinare da ne spominjem)... koji nose to govno ceo dan.

Link to comment
 

Pokazi malo solidarnosti prema svim radnicima iz maloprodaje, ugostiteljstva, javnih preduzeca (medicinare da ne spominjem)... koji nose to govno ceo dan.

pokazujem. chedo koje mi je upravo donelo kafu i kishjelu je izgovorilo: izvolte mlada damo rolf.gif

 

maska na petokrake vtishti 50+ samo deci jugoslavije, nikom vishe hihi.gif

 

odbijamo na duhovitos i zivotnu radost, solidarishemo se!

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

pokazujem. chedo koje mi je upravo donelo kafu i kishjelu je izgovorilo: izvolte mlada damo rolf.gif

 

maska na petokrake vtishti 50+ samo deci jugoslavije, nikom vishe hihi.gif

 

 

ahahaha, diiiivno, eto nešto pozitivno od cele frke :D

 

đe ima tih maski na potokraku, i ja bi to, yu dete, šta bih drugo bila

još da se doda srp i čekić moliću 

Edited by dùda
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

ahahaha, diiiivno, eto nešto pozitivno od cele frke :D

 

đe ima tih maski na potokraku, i ja bi to, yu dete, šta bih drugo bila

još da se doda srp i čekić moliću 

shije da prostish ciganka ispred starog merkatora, prodaje na kutiji. be;e plave crvene, kakve ocesh, mnooogo petokraka. mislim da shije od chega ima, bez namere, nameru sam kreairala ja :D

  • +1 1
Link to comment

a okachim foto (na vocap, da nas ne poteraju odavde). mnogo petokraka, ko na pidzami, to je za istorijsku distancu hihi.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...