Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

2 minutes ago, mustang said:

 

mozda sam ekstremni slucaj...moji su bas puno novca izgubili po srpskim bankama onda...a meni su u usa dva ukrali identitet za koji mi trebalo sveukulno pet godina i tona papirologije i fbi da se rascisti. koristili su u bakovne racune i kreditne kartice.  od tada u banci drzim minimum i ne mrzi me da ubacujem kesh na bankomatu svaka dva dana. 

Matori izgubio 5000 maraka kod privatizacija Beobanke i ostalih,nije to paranoja,kad si osetio jednom,a i ovde imati poverenja u zakon 

 je suludo.

 

Apsolutno mogu da zamislim takav scenario gde velike i jake zemlje na ustrb banana drzava sredjuju svoju ekonomiju ako dodje do kolapsa.

Edited by Bogotac
Link to comment
E jebo čovječanstvo ako ovako nešto izazove smak svijeta, onda za bolje i nismo. 
+1000 Ne smem ni da zamislim scenario neke viruščine koja bi desetine hiljada nedeljno nosila i gde ne bi bilo bitno koliko je čovek star ili zdrav. Tačno kreatori ovih postapokaliptičnih igara nisu na lošem tragu... Division uživo lagano. Nikad manja solidarnost i empatija a nikad više mogućnosti za širenje panike. Za klik, lajk i menšn više...


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Just now, Krošek said:

bas njega briga, vidis da fantazira o nekom raspadu sistema

Ma da,kao sto su najjace zemlje pokazale koliko su spremne za ovako nesto.

Link to comment
50 minutes ago, lo zingaro said:

250 mrtvih u poslednja 24 sata :ph34r:

 

Italija pretekla Kinu po broju aktivnih slučajeva :(  (14,955 - 13,486) . 

Link to comment
12 minutes ago, Spirit said:

Lončar se korigovao, Ruđer Bošković ne prekida nastavu. Naravno jer prelaze na online. Ne vidi razloga da drugi ne idu u školu 

 

 

Pa ne prekidaju ni u francuskoj nastavu iako zatvaraju skolu. Ici ce isto onlajn.

Link to comment

Ma ne vodiš dete kod doktora, kao što je ona rekla, nego ga izoluješ i zoveš, u tome je cela poenta.
Tako je. Ima ona jos njih 30 na koje pazi.
Link to comment
6 minutes ago, borris_ said:

 

 

Pa ne prekidaju ni u francuskoj nastavu iako zatvaraju skolu. Ici ce isto onlajn.

 

privatnu školu ministra prosvete, dok ostale moraju da rade?

Link to comment
Veoma je moguce ali me ne bi iznenadilo da su trazili respiratore i maske a da su ih iz EU odjebali jer su skoro sve države EU donele propise da zabranjuju izvoz i prodaju tih stvari. Nemačka i Francuska se podzapale oko toga jos pre 10 dana jer su Nemci naručili skoro sve zalihe maski od fabrike iz Ceske/Poljske a onda zabranili izvoz.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...