Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Evo bio sam u doomsday nabavci

 

2kg jabuka

1,2 kg banana

2 tune u salamuri

1 crna cokolada

0,5l kefira

Pakovanje tost hleba 

200gr kikirikija

4 kisela mleka

2 grcka jogurta

Link to comment
9 minutes ago, Ravanelli said:

Nego mustanze, kako idu tvoje pripreme za apokalipsu?

 

well, hvala na pitanju i brizi

 

imamo lekova (za njega) i alkohola (za mene) dovoljno za sledeca dva meseca. 

pukla sam pare na prociscivac za vodu al  o tome sam razmisljala i pre ove apokalipse. bas mnogo plastike trosimo, 4 pune kese na terasi imam, cekam kisa da prodje pa da odem do reciklaze. 

bitna mi je bila ta voda, ovaj sistem prociscava boga oca a ne kao brita i neke druge kompanije. 

 

konzerve i jos neke pizdarije za prezivljavanje imamo uvek, spremna sam bila zbog zemljotresa. imam i u kolima u gepeku, ako smo van kuce. 

 

uvek spremna :)

 

 

a garant cu da budem zarazena. ne verujem da cu da obolim. muz radi uvece, sa ljudima, stalno mi donosi prehladu i grip u kucu, valjda sam postala imuna a i on...vise me nervira ovaj strah sto secam da se polako uvlaci u mene od corone, kao da se ne razbolimo...nije mi jasan odakle dolazi jer se ne bojim ni bolesti ni smrti. 

 

 

 

Link to comment
Šta te čudi? Pa u Nemačkoj si, vidiš i sam da gledaju jedino svoje (industrijsko) dupe i zabole ih uvo od indiferentnosti za stare i ugrožene jer bi u suprotnom priznali poraz (i rizikovali gadnu recesiju). To što neki ambasador u jednoj nepostojećoj uniji piskara/izjavljuje nikoga nije ni briga. Pr(lj)ave političke igre se danas igraju na drugim nivoima, virusa za ljude će uvek biti.

Uostalom, italijanski zdravstveni sistem je priznao nemoć usled kolapsa u nekim opštinama na severu ali ne i poraz jer bi to značilo da nema poverenja u svoje strukture i u krajnjoj liniji vladinu pomoć, koja se nada u obećanu finansijsku i moralnu pomoć Eu jer je ova godina skoro pa izgubljena za turizam.


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, ZerrorR said:

Italija pada - umnozak 1.17

image.png.d10a5af17a8fb0870ee3ede7d5e624ae.png
Nemacka skace - umnozak 1.75

image.png.061c8979c68d9187107072c434583ac7.png

A zar ne bi imalo više smisla da se ovaj broj novoobolelih gleda na odnosu na broj onih koji su trenutno zaraženi? Od ovog ukupnog broja, neki su se oporavili, a neki su umrli.

Link to comment

Na KZN koja je i dalje u toku, i dalje se insistira na tome da deca ne oboljevaju i da nisu prenosioci infekcije. Tim recima

Ovaj lik

E1A9FC7A-A4E8-496A-B8AE-6176D3FD8A67.jpeg

Edited by Spirit
Link to comment
Just now, renne said:

Ja sam ovo pomislio

+1

 Na rts prestala kzs pre 5min

Nezhodna pitanja da svi cuju,no no

Edited by InvisibleLight
Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

+1

 Na rts prestala kzs pre 5min

Nezhodna pitanja da svi cuju,no no

kako mislish prestala, prekinuli? ili zavrshili?

Link to comment
Just now, gospa buba said:

kako mislish prestala, prekinuli? ili zavrshili?

Nznm, zove me drug kazem gledam kzs ,pita gde, prekinuli su, kazem n1, on kaze na rts ne ide sad prebscim vidim nema

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...