Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

Bravo Nole sokole, care, kralju!

 

:pera:

 

TBoS indeed!

 

Ja odgledao prvi na lajvskoru (kad sam se probudio, prvi krmeljivi pogled u telefon mi reče da je 3-0 za Noloa, je li stvarno imo pa nemo brejk? ... jer kad sam se malo razbudio, pogledah ponovo i vidim samo 4-3), i dok sam se izvukao iz kreveta, umio, itd. - Nolo uzo set.

 

Drugi odgledao u kafani u kojoj sam gledao prvi dan polufinala W sa nadalinom 2018., računam, biće opet srećna... međutim, šipak.

 

Treći većim dijelom proveo cunjajući po gradu u pokušaju da nađem kafanu koja mi daje pozitivniji vajb... provirio u jednu i vidim 2-5, reko’ nema ovdje leba. Uto me nazvala vrhovna komanda da kupim nešto za juniorku, tako da sam izgubio oko 5 min samog kraja trećeg.

 

... i onda četvrti. Iskreno, mislio sam poslije onog jada i čemera u drugom i trećem setu da je gotovo sve, da nema šanse da se vrati, previše mi je ličilo sve na finale RG sa wawom 2015... ali kažem sebi, aj da vidim samo prvi gem, da vidim je li se promijenilo što. Kad ono. Apex predator se vrno. Ono šamaranje vinera, mislim... pa đe si ti dosad, pizda ti materina? :mad:

 

A za peti, mada sam opet prešao u tabor vjerujućih kad sam odgledao četvrti do kraja, jednostavno nisam imao živaca. Reko’, bolje je za srce malo family time-a, još se potrefilo fino vrijeme... i povremeni pogled na lajvskor. I bio ja u pravu, viš ti to! :sleep:

 

Sad ću sa merakom da odgledam hajlajtse, reprize i što sve ne...

 

HVA-LA TI NO-LO !!! :kecman:

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Ma da, ja bacio pogled na mtf, i brzo odustao... Ovako nešto:

Quote

Disgusting but not surprising..

_____________
Disgusting. Absolutely horrific for the sport.
Thiem SHOULD have won this.

_____________
It was ugly the way Djokovic was behaving against one of the sweetest and kindest guys on tour. Once again he showed his true colors when loosing. And today he lost much more than what he’ve won- lost the respect that a player from his rank deserves. Leave the titles behind, people remember your legacy and he has none.

_____________
Thats the last grand slam Djokovic will win in his career.

_____________
Sad and disgusting. With that horrible behavior this Novak won. Tennis lost today.

_____________
it’s sad that no one can stop djokovic with his boring pushing game. It’s awful. He’s the luckiest player of all time. By far. All key points go his way

I tako... :fantom:

Link to comment
de su?
Pa znaš šta, ravnopravni su.

Meda na USO, Domi na AO, više nisu slučajnost. Nije to kao kad su stizali Monfils i Raonić, ovi su bolji i ima ih više.

Klanica u najavi. Ozbiljan će se tenis gledati 2020.

Sent from fav toy

Link to comment
14 minutes ago, Gutterball said:

Ma da, ja bacio pogled na mtf, i brzo odustao... Ovako nešto:

I tako... :fantom:

 

To, isto je i na drugim mestima na kojima sam ja gledao.

 

Doduše, kad vidim Srbe po Tviteru i Fejsbuku i šta sve pišu o Nadalu i Federeru...

Link to comment

Bacila pogled na ATP sajt. Tamo je došlo do toga da su u Australiji nacisti navijali za Tima i da su Srbi genocidan narod koji je izmasakrirao jadne Turke, a posle prešao na Bosance i Albance.

 

Link to comment

  Nolo Zeca, inače, u gujscu dalmatinsku da poljubi. Da nije bilo značajnog unapređenja servisa (i prvog i, naročito, drugog), teško da  bismo danas ovako seirili :D

Link to comment
1 minute ago, simetrije said:

  Nolo Zeca, inače, u gujscu dalmatinsku da poljubi. Da nije bilo značajnog unapređenja servisa (i prvog i, naročito, drugog), teško da  bismo danas ovako seirili :D

Tako je

Par neverovatnih poena iz drugog servisa

Pričao je Ivanišević o tom aspektu pre par dana

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...