Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

6 minutes ago, 1n54jd3r said:

btw, ne mogu najbolje da cujem zvuk...je li ovo zvizde na pomen Novakovog imena?!?

 

Da.

Publika u nekim zameljama jednostavno ne razume tenis... ;)

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Srpski ES komentator je sramota za svoju struku. Neverovatno je koliko covek nema pojma. Prica tokom poena, urlice na Timove greske, uvek pronadje nacin da bude iritantantni dziber.

 

Nole kao Nole. Svi govore o njegovoj mentalnoj snazi a ja nikako da se slozim. Mentalno jak igrac bi presao preko sudijskih odluka, pristrasnosti (eufemizam) publike, nesrecnih momenata. Djokovic to nije, njega sve to dotice i on uzasno pada u igri. Njegova snaga je u necemu sasvim drugom sto fedal teniski svet nikada nece priznati. Kada je ok u glavi on je najbolji, najkompletniji, bez slabe tacke. Psihologija mu je slabija strana.

Link to comment
14 minutes ago, Tsai said:

 

:wub:

Samo je moj Tsai znao, samo on je vjerovao

na 16 GS neće ostati

Samo je moj Tsai znao, samo on je vjerovao

da će Nolo koza postati 

 

Link to comment
2 hours ago, Aleksandar88 said:

Goat preko koga sve Vavrinke sveta uzimaju trofeje... Oće to...

 

2 hours ago, Aleksandar88 said:
2 hours ago, simetrije said:
Ne samo Vavrinke. I Endi je, kao i Stanimal, 2 od 3 slema osvojio preko Nola, Zverev jedinu WTF titulu, Hačanov jedini masters, a evo i Dominiku dobro ide na putu ka prvoj GS tituli. Nolo galantan lik, jbg emoji3.png

Sent from my AUM-L29 using Tapatalk
 

To i kažem, što je teniskog šodera uzelo trofeje preko njega su uzeli. Kakav kurac goat

 

Konobar, kofa govana za mene i pice za celu kafanu! Sta je okrenuo covek, neverovatno.

Link to comment

Kao sto se i ocekivalo pre turnira. Sebi je u finalu zagorcao zivot uglavnom zbog naravi. Sreca pa je navreme popio dva bureka i porciju cevapa iz one dve flase.

 

Cestitam i Goranu na prvom AO

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

Srpski ES komentator je sramota za svoju struku. Neverovatno je koliko covek nema pojma. Prica tokom poena, urlice na Timove greske, uvek pronadje nacin da bude iritantantni dziber.

 

Nole kao Nole. Svi govore o njegovoj mentalnoj snazi a ja nikako da se slozim. Mentalno jak igrac bi presao preko sudijskih odluka, pristrasnosti (eufemizam) publike, nesrecnih momenata. Djokovic to nije, njega sve to dotice i on uzasno pada u igri. Njegova snaga je u necemu sasvim drugom sto fedal teniski svet nikada nece priznati. Kada je ok u glavi on je najbolji, najkompletniji, bez slabe tacke. Psihologija mu je slabija strana.

 

Osvojiti 17 GS-ova, biti toliko dugo najbolji igrac na svetu, biti kralj kraljeva na ovom terenu, a uz sve to skoro konstantno trpeti ne navijanje za protivnika vec otvoreno neprijateljstvo i mrznju, to moze samo covek izuzetnog fokusa i izuzetne mentalne snage. Ekvivalent ovome sto on radi je da neki tim stalno igra na gostujucem terenu protiv izuzetno agresivnih, neprijatnih i nevaspitanih publika koje navijaju za protivnicke timove i osvajati lige i prvenstva. Kad je sportista na vrhuncu moci nije ga previse briga za to ako je dominantan, neki cak i crpe snagu iz te mrznje, ali kad nisi u najboljem periodu karijere ili si na njenom zalasku zapitas se sta si jos u karijeri mogao da uradis da zasluzis ne podrsku, mada ni ona ne bi smela da izostane, vec najobicnije postovanje. lako je reci da treba prevazici sve to u trenutku i baviti se samo sobom i svojom igrom, ali nije to tako lako uraditi (eufemizam).

 

Na kraju vise nema ni veze, ta prica je water under the bridge odavno i ne vredi se vise baviti njome. Mogu samo da mu ga poduvaju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...