Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

1 hour ago, nisam ja said:

Ma uzima sva 3 do kraja godine. 

Tesko. 

 

Pariz samo ako Nadal i Tim odigraju 6 sati polufinale

 

Ne vidim kako moze fobiti obojicu u 3 dana.

Link to comment

Slusajuci Dominikovu konferenciju za stampu postao sam jos vise uveren da je on taj igrac sledece generacije koji ima najvece sanse da prvi probije barijeru Velike Trojke. Ne u smislu da ce ih pobediti u jednom mecu na jednom turniru, to moze da se desi i nekom drugom, vec u smislu da je on taj koji ce predvoditi teniski karavan kad ova trojica odu.

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

To je sigurno. Napreduje jako, i brzo. Na betonu sve bolji, na sljaci odavno sjajan. Jedino mu je trava slaba tacka

 

Ima mentalitet i samopouzdanje sampiona, to se ne uci na treningu.

Link to comment
9 hours ago, Arkadija said:

Bacila pogled na ATP sajt. Tamo je došlo do toga da su u Australiji nacisti navijali za Tima i da su Srbi genocidan narod koji je izmasakrirao jadne Turke, a posle prešao na Bosance i Albance.

 

 

Lol... po toj "logici", australijski nacisti bi trebalo da navijaju za Srbe.

 

Nisu baš nacisti (mada ih ima). Moj rezon je da je većina kupila preskupe karte da bi videla svog mezimca Federera, a ako već ne može to, onda barem Nadala. A kad je ispalo da nema ni njega, onda je hejtovanje Đokovića jedina dostojna naknada za tih 500 baka ili koliko su već pljunuli. Pošto se on nervira kad ga hejtuju i (mnogo) voli da ga vole, idealna je meta. Nekad sam gotivio Lendla koji ne bi konstatovao postojanje publike kao takve... za koga god da navijaju.

Edited by Indy
Link to comment
13 hours ago, napadaj said:

Nisam gledao ceo meč, a vidim da mu Englezi zameraju to što je uzimao medicinske tajmaute. Jesu li u pravu ili opet kmeče ni zbog čega?

Mogu da mu pljunu pod prozor, Miki Manojlovic (Rane) stilom...

 

 

10 hours ago, Nesh said:

 

Mali #objasnio ono sto Federerovim fanovima nikad nece biti jasno - nije isto da uzimash preko Hjuita, Bagdatisa i ne znak vec koga sve i kad uzmesh preko nekoga od njih... 

Link to comment

Sinoć sam se malo pozabavila šta kaže "vox populi" po internetu.

Ako preskočim sve hvalospeve koji potiču od navijača iz Srbije, za Novaka reči hvale imaju uglavnom Rumuni, Bugari, pomalo Rusa, poneki glas iz bivše SFRJ, iz Kine i Indije.

Ostali su uglavnom mišljenja da je Tim zaslužio pobedu , za ovo preovladavajuće mišljenje nema nikakvog obrazloženja.

Sledeća prilično brojna grupacija su oni koji smatraju da Novak igra dosadan tenis i da je jučerašnji meč smor i da je Tim trebalo da pobedi.

Zatim slede oni koji smatraju da je Novak prevarant koji koristi medicinske tajm aute kako hoće i kad hoće, da je otišao za vreme meča negde i da ga niko nije kontrolisao ( ovo sam zatekla na više mesta , što ukazuje na totalno nepoznavanje tenisa).

Brojna su i mišljenja da je Novak oličenje nesportskog ponašanja, a da je Federer Isus koji hoda po vodi, leči gubave i podiže mrtve.

E, sad, kad se na ovakve izjave dodaju i komentari , pa to pređe u raspravu, iz koje možemo zaključiti da ni  I i II Svetski rat nisu nikad završeni, da smo obeleženi kao najveći zločinci u istoriji svemira i da bi zbog toga Novaku trebalo zabraniti da se takmiči ( ovo je sa Instagrama, tamo ne postoji nikakva moderacija).

Da ne grešim dušu,postoji i  ogroman broj onih koji smatraju da je Tim trebalo da uzme trofej, ali sportski čestitaju Novaku na pobedi.

 

Sve ovo sam saznala čitajući Instagram, Tweeter i Facebook, ispod vesti za zvaničnoj strani AO, na ovim društvenim mrežama.

Edited by Arkadija
Link to comment

Hejters gona hejt.(tm)

 

Moje omiljeno mišljenje™ o Novaku, naravno potpuno neobrazloženo, negde sa twittera, "he's a bit of a cunt".:laugh:

 

Za njih (hejtere) OK je da NĐ postoji i bude dobar teniser, ali je jednostavno nesnosno da bude najbolji. To ih boli, otuda ovakvi iracionalni izlivi.

Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

Sinoć sam se malo pozabavila šta kaže "vox populi" po internetu.

Ako preskočim sve hvalospeve koji potiču od navijača iz Srbije, za Novaka reči hvale imaju uglavnom Rumuni, Bugari, pomalo Rusa, poneki glas iz bivše SFRJ, iz Kine i Indije.

Ostali su uglavnom mišljenja da je Tim zaslužio pobedu , za ovo preovladavajuće mišljenje nema nikakvog obrazloženja.

Sledeća prilično brojna grupacija su oni koji smatraju da Novak igra dosadan tenis i da je jučerašnji meč smor i da je Tim trebalo da pobedi.

Zatim slede oni koji smatraju da je Novak prevarant koji koristi medicinske tajm aute kako hoće i kad hoće, da je otišao za vreme meča negde i da ga niko nije kontrolisao ( ovo sam zatekla na više mesta , što ukazuje na totalno nepoznavanje tenisa).

Brojna su i mišljenja da je Novak oličenje nesportskog ponašanja, a da je Federer Isus koji hoda po vodi, leči gubave i podiže mrtve.

E, sad, kad se na ovakve izjave dodaju i komentari , pa to pređe u raspravu, iz koje možemo zaključiti da ni  I i II Svetski rat nisu nikad završeni, da smo obeleženi kao najveći zločinci u istoriji svemira i da bi zbog toga Novaku trebalo zabraniti da se takmiči ( ovo je sa Instagrama, tamo ne postoji nikakva moderacija).

Da ne grešim dušu,postoji i  ogroman broj onih koji smatraju da je Tim trebalo da uzme trofej, ali sportski čestitaju Novaku na pobedi.

ja sam malo prelistao po austrijskim medijima. da li je mozda jedna osobe pomenula medical? ostalo je sve: steta, imao je priliku, boce bolje, itd... spominjanje medical je WASP proseravanje, a pre ili kasnije se dodje na bottom line: problem je mnogima sto je novak srbin

Link to comment
12 minutes ago, Arkadija said:

Sinoć sam se malo pozabavila šta kaže "vox populi" po internetu.

Ako preskočim sve hvalospeve koji potiču od navijača iz Srbije, za Novaka reči hvale imaju uglavnom Rumuni, Bugari, pomalo Rusa, poneki glas iz bivše SFRJ, iz Kine i Indije.

Ostali su uglavnom mišljenja da je Tim zaslužio pobedu , za ovo preovladavajuće mišljenje nema nikakvog obrazloženja.

Sledeća prilično brojna grupacija su oni koji smatraju da Novak igra dosadan tenis i da je jučerašnji meč smor i da je Tim trebalo da pobedi.

Zatim slede oni koji smatraju da je Novak prevarant koji koristi medicinske tajm aute kako hoće i kad hoće, da je otišao za vreme meča negde i da ga niko nije kontrolisao ( ovo sam zatekla na više mesta , što ukazuje na totalno nepoznavanje tenisa).

Brojna su i mišljenja da je Novak oličenje nesportskog ponašanja, a da je Federer Isus koji hoda po vodi, leči gubave i podiže mrtve.

E, sad, kad se na ovakve izjave dodaju i komentari , pa to pređe u raspravu, iz koje možemo zaključiti da ni  I i II Svetski rat nisu nikad završeni, da smo obeleženi kao najveći zločinci u istoriji svemira i da bi zbog toga Novaku trebalo zabraniti da se takmiči ( ovo je sa Instagrama, tamo ne postoji nikakva moderacija).

Da ne grešim dušu,postoji i  ogroman broj onih koji smatraju da je Tim trebalo da uzme trofej, ali sportski čestitaju Novaku na pobedi.

 

Sve ovo sam saznala čitajući Instagram, Tweeter i Facebook, ispod vesti za zvaničnoj strani AO, na ovim društvenim mrežama.

Kako te ne mrzi? :)

Mis'im - realno - vidish nas ovde (samokriticno) pa mozes da si mislis kakva ekipa po svim tim drugim i trecim zemljama ima nesto 'pametno' da kaze na ovu i na slicne teme... :) :)

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...