Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

26 minutes ago, goofs said:

Timi fali jos malo psihicke stabilnosti, ali tu je sve ostalo, makar on od ovih mladjanih. Sve redje ce ova tri matorana uzimati GS titule.

 

Nolo titanium balls of steel

 

Matorani ce uzeti i sledeca dva.

Link to comment

Treci set je iskusno pustio, jer se u drugom strasno istrosio prvo sa svojim propustenim sansama, a onda i onim opomenama skroz pogubio. Resetovao se, uz muke, jer je Tim bio odlican, ali ono nije bilo sanse da ispusti, iako sam bila ne na nekakvim iglama, na eksercinama.

Sto rekose Englezi u prenosu, posto je od sutra ponovo prvi, on i jeste bez obzira na sve poslednjih nekoliko godina najbolji.

Hvala majatore! [emoji173]

Link to comment

nebi me cudilo da je ovaj nas ludak izracunao da ce ga laske dobiti u 5 umesto u 3 seta

druga polovina cetvrtog i ceo peti set svaba se raspao, a on ga je jebo jebo jebo, razvlacio ko slinu u svim pravcima  i tu su na kraju dosli na naplatu dan vise odmora  i 6 sati vise na terenu na ovom turniru

 

covek nije homosapiens

gasi

Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

Treci set je iskusno pustio, jer se u drugom strasno istrosio prvo sa svojim propustenim sansama, a onda i onim opomenama skroz pogubio. Resetovao se, uz muke, jer je Tim bio odlican, ali ono nije bilo sanse da ispusti, iako sam bila ne na nekakvim iglama, na eksercinama.

Sto rekose Englezi u prenosu, posto je od sutra ponovo prvi, on i jeste bez obzira na sve poslednjih nekoliko godina najbolji.

Hvala majatore! emoji173.png

Vracao se u mec, tako nekako, koristio to vreme da podigne igru i krajem treceg seta usao u ritam koji je drzao do kraja. Malo je bilo i srece a malo i Timovih gresaka kako je mec odmicao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...