Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

4 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

nebi me cudilo da je ovaj nas ludak izracunao da ce ga lakse dobiti u 5 umesto u 3 seta

druga polovina cetvrtog i ceo peti set svaba se raspao, a on ga je jebo jebo jebo, razvlacio ko slinu u svim pravcima  i tu su na kraju dosli na naplatu dan vise odmora  i 6 sati vise na terenu na ovom turniru

 

covek nije homosapiens

gasi

I to. Iskusno ga je dobio, cekao ga u petom setu. Ali dobar je svaba, jos samo malo mu fali realno.

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

dva puta sam ukljucio australian open ove godine da gledam djokovica. prvi put protiv federera od pocetka gde novak gubi 1-4 i isljucio, i danas gledao samo treci set do 0-4. dosta za mene.

Link to comment

Ja otpalio krajem trećeg. Mani se druže. Resursi su ograničeni što se mentalnog zdravlja tiče. 

Čestitke srbinu uz želje da sledećih puta bude sa 3-0. 

Link to comment

U jednom momentu, pred sam kraj četvrtog seta, kad se videlo da kreće Novakov totalni preokret, komentator ES je pitao svog stručnog konsultanta "Is he the greatest ever?". Ovaj malo poćutao pa samo kratko rekao "Yeah".

 

Baš bilo cool, očekivao sam malo diplomatskiji, Rođa ovo, Rafa ono, odgovor.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

U jednom momentu, pred sam kraj četvrtog seta, kad se videlo da kreće Novakov totalni preokret, komentator ES je pitao svog stručnog konsultanta "Is he the greatest ever?". Ovaj malo poćutao pa samo kratko rekao "Yeah".

 

Baš bilo cool, očekivao sam malo diplomatskiji, Rođa ovo, Rafa ono, odgovor.

Mislim da ga je pitao da li je najbolji riterner svih vremena.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...