Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

Pratio sam meč bazajući po Loznici I okolini. Na planini Gučevo seli da malo pogledamo kraj drugog i početak trećeg, msm da je pukao pet gemova za redom. BAš sam ispizdeo kao malo kad, ono je bio sramotno.

Naravno, stvari i zapalili, rekao sam ako neko može ovo da okrene, to je on.

Iskreno, mislim da je presudan faktor ovde 7 njegovih titula i ta sigurnost koju ima zbog njih. Verujem da bi se namučio više ako ne i izgubio na bilo kom slemu i pored svežine.

Jedva čekam da pogledam highlightse na miru, a u ceo meč ako uhvatim kad se vratim.

Na kraju jedino bitno:

[emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471][emoji471]

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Šteta što se nakon ove veličanstvene trojke ni na horizontu ne naziru teniseri približnog kvaliteta. Svi ovi medvedevi, zverevi, timovi, kirjosi, cicipasovi, sve su to igrači koji povremeno bljesnu, ali onda ih nema nigde par meseci ... Ja sam čak mislio da je ovaj Tim mlađi, a Rafa i Nole su u njegovim godinama imali već ohoho osvojenih grend slem turnira ...

 

Slično važi i za srpski tenis - posle Noleta sledi povratak u sivilo ispodprosečnosti, gde će se svaki plasman u drugu nedelju nekog grend slema smatrati podvigom ...

Link to comment

Kako vreme odmiče, sve se jasnije vidi koliko je ona pobeda protiv Rafe, u polufinalu Vimbldona '18, bila od presudnog značaja za potonju Nolovu karijeru. Na taj Vimbldon je Nolo došao nakon dve godine mučenja, obeležen porazima na GS turnirima od Istomina, Čunge Lunge, Čekinata...Pre tog Vimbldona, Rođa je već imao 20 slemova,  Rafa 17, a Nolo tek "pišljivih" 12. U redu, meč protiv Rafe mogao je biti završen i drugačije, bilo je tesno, Nolo je imao sreće što se igralo (i) u dvoranskim uslovima, ali...Na kraju je bio bolji, dobio Rafu, vratio samopouzdanje, rutinski pregazio  Andersona u finalu i postao šampion na 5 od poslednjih 7 GS turnira od tada. Za samo godinu i po dana, stvari su se drastično promenile, i sada imamo odnos u titulama 20-19-17.

Link to comment

Biće ovo najluđa teniska sezona ... Fedeksu je ovo verovatno zaključna i daće sve od sebe da ode sa stilom, naročito na Vimbldonu. Nole je shvatio da već ove sezone može da se izjednači sa Fedeksom, a Rafa opet želi da prestigne Roćka. Uzmite u obzir i OI u Tokiju, da Nole nema samo još olimpijsko zlato i da će tu tempirati formu, a to mogu drugi da iskoriste u Parizu, Londonu i Njujorku ... 

Link to comment

Kad je Feda preokrenuo onako prosle godine, ovo je bilo opusteno. Ostace upamcen po tome sto je protivnicke navijace izludjivao tako sto ih je pustio da slave, a onda ih zavio u crno. Realno ga ne mrze dovoljno.

Link to comment

Odustao sam od gledanja sredinom treceg seta jer nemam vise ni srcku ni zivce za ovo. Ali ako bi morao u jednoj recenici da opisem psihicko stanje vecine vas ovde tokom meca to je "Golgota i vaskrs Srbije".
BRAVO MAJSTOREEEEEEEEE!!!!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Ovo se mora odgledati još jednom na miru, samo ne znam da li ovi moroni sa ES daju reprizu ikada? Tj u nekom normalnom terminu.

 

Prema rasporedu u 18:30 na ES1....ali to su one njihove forward skracene varijante. Ima i u 1:30, al tad se gleda Super Bowl.

Na ES2 u 20:57 i 00:07. Tako bar stoji u semi programa.

Link to comment
38 minutes ago, simetrije said:

Kako vreme odmiče, sve se jasnije vidi koliko je ona pobeda protiv Rafe, u polufinalu Vimbldona '18, bila od presudnog značaja za potonju Nolovu karijeru. Na taj Vimbldon je Nolo došao nakon dve godine mučenja, obeležen porazima na GS turnirima od Istomina, Čunge Lunge, Čekinata...Pre tog Vimbldona, Rođa je već imao 20 slemova,  Rafa 17, a Nolo tek "pišljivih" 12. U redu, meč protiv Rafe mogao je biti završen i drugačije, bilo je tesno, Nolo je imao sreće što se igralo (i) u dvoranskim uslovima, ali...Na kraju je bio bolji, dobio Rafu, vratio samopouzdanje, rutinski pregazio  Andersona u finalu i postao šampion na 5 od poslednjih 7 GS turnira od tada. Za samo godinu i po dana, stvari su se drastično promenile, i sada imamo odnos u titulama 20-19-17.

 

Ja sam posle tog meca napisao da je to jedna od 2-3 najbitnije Novakove pobede u karijeri a naduvashe me ovde, ima crno na belo, mrzi me da vrtim

Link to comment
Ovo se mora odgledati još jednom na miru, samo ne znam da li ovi moroni sa ES daju reprizu ikada? Tj u nekom normalnom terminu.
18.30 es1, ja ću 4 I 5 sa neviđenim zadovoljstvom da šacnem :)

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...