Jump to content
IGNORED

Istanbul i Turska


Musharaf

Recommended Posts

cini mi se da su hoteli prilicno poskupeli, da l' zbog shopping meseca ili zbog neceg drugog. ja sam planirao da "obnovim" istanbul krajem aprila.

Edited by najgori
Link to comment

prvi put sam uplatio aranzman jer mi je tako bilo najlakse, a onda sam sabrao i video da sam platio 30% vise nego da sam sam organizovao. najcesce rezervisem preko venere.com nakon sto hotel proverim na trip advisoru. skoosh.com takodje nije los.

Link to comment

Bila je na Jatu promo akciju, povratna u maju do Istanbula 130 evra, ne znam jel jos ima...A za trazenje hotela sirom sveta preporucujem www.trivago.rs, pretrazuju gomilu sajtova kao sto su HRS, Booking i ostali i izbacuje najpovoljniju opciju.

Link to comment

znala bih ja kako cu nego je odmor jedan :)btw predlozite hotel koji je na dobroj lokaciji a da nisu bas enormne cene, mislim, ne mora biti 5 zvezdica

Link to comment
znala bih ja kako cu nego je odmor jedan :)btw predlozite hotel koji je na dobroj lokaciji a da nisu bas enormne cene, mislim, ne mora biti 5 zvezdica
ajd i tebe da posaljem ovde, ako odes bices peti sa foruma kome sam prodo sobu http://www.hotelavrupa.com/ne mogu da zamislim bolju lokaciju od ove Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
bio ja u avrupi, bujrum. lokacija milion $, meni nebitno u kakvoj buvari spavam ali je ovo relativno pristojno. skuplje sobe bolje, i obrnuto.
to kazem. idealno je traziti onu koja ima i wc i kupatilo, mada je i akcija sa wc-om u hodniku OK posto pripada samo gostu sobe a ne nekom drugom
Link to comment

ja sam bila u istanbulu (i roadtripu po celoj turskoj) kao tinejdjerka tamo 90-ih, i stvari koje su mi ostale u secanju:1. kome god sam rekla gde idem su rekli da ce me neko uzeti za belo roblje,2. prvi put videla kako radi bankomat, 3. traka na putu, u kojoj se vozi u oba pravca - istovremeno, 4. turci se zdravo hrane, dosta povrca i malo mesa,5. bila na turskoj svadburini i neki djed me pitao koliko krava imam.

Link to comment

Izgleda da nisi plavusa cim te nisu upozorili da ce da te svi na ulici vuci za kosu... :lol: Elem, za one karte od 129 evra:

U periodu od 21. marta do 4. aprila, Jat po treći put ove godine ima u svojoj prodaji povoljne karte za povratna putovanja ka 28 evromediteranskih gradova. Jeftinije karte mogu se kupiti za putovanja od 28. marta do 15. juna, osim za period od 15. aprila do 2. maja.Tokom promotivne akcije povratna karta za Beč iznosi 89, a za Dubai 289 evra. Za 99 evra može se kupiti povratna karta za Podgoricu, Tivat, Skoplje, Sarajevo, Solun, Trst, Berlin, Štutgart, Dizeldorf i Rim. Do Milana, Istanbula, Ciriha, Frankfurta i nazad, Jatom se može leteti za 129 evra, a za Atinu, Amsterdam, Brisel, Geteborg, Kopenhagen, Stokholm, Pariz, London i Larnaku za 159 evra.
Dakle, do polovine juna...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...