Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Naravno, ni jedna jedina rec o Grantu od ove cetvorice u studiju, zato su guslali o prvoj cetvrtini 15 minuta. Ili im je zabranjeno da kazu rec van napisanog narativa ili nisu ni gledali vise od prve cetvrtine i poslednjih 5-6 minuta. 

Link to comment

Klipersi su i dalje veliki favoriti u seriji. Ali i samo ali, da li je preoptimisticno reci da Denver nije bez sansi ovde? Klipersi se sigurno hoce prilagoditi na ovu agresivniju odbranu, ali Denver i dalje ima poenterskih rezervi kada je napad u pitanju. Mislim da cemo u nastavku gledati vise egal utakmica koje ce se resavati u finisu.

Link to comment

gledam utakmicu sad, druga cetvrtina, losa selekcija suteva i los protok lopte, morris stalno kasni sa dodavanjem, bez veze ih vratili u igru. plamli je bukva, milsap cak i solidan bio.

Link to comment
38 minutes ago, precog said:

gledam utakmicu sad, druga cetvrtina, losa selekcija suteva i los protok lopte, morris stalno kasni sa dodavanjem, bez veze ih vratili u igru. plamli je bukva, milsap cak i solidan bio.

 

Plamli mi ne bi ni dva minuta vise igrao. Covek pravi faulove brze nego sto ja skrolujem Micka. Milsap bio odlican prvo poluvreme ali onda pao i zadnju cetvrtinu samo statirao. Morris mora da igra toliko koliko Harrisu treba odmora, jbg. 

 

Moja prognoza serije 4-2 za Kliperse. 

 

Ako Konliju posle ovog iskustva nije jasno sta im je tacno potrebno u medjusezoni, onda nista. 

Link to comment
22 minutes ago, Mos said:

Ako Konliju posle ovog iskustva nije jasno sta im je tacno potrebno u medjusezoni, onda nista. 

Da se Will the trill oporavi 100%? ;)

I da nekako zadrze Granta naravno...

Link to comment
20 minutes ago, Mos said:

 

Plamli mi ne bi ni dva minuta vise igrao. Covek pravi faulove brze nego sto ja skrolujem Micka. Milsap bio odlican prvo poluvreme ali onda pao i zadnju cetvrtinu samo statirao. Morris mora da igra toliko koliko Harrisu treba odmora, jbg. 

 

Moja prognoza serije 4-2 za Kliperse. 

 

Ako Konliju posle ovog iskustva nije jasno sta im je tacno potrebno u medjusezoni, onda nista. 

da, jos jednu ako izvuku bice odlicno. harris im bas znaci, samo jos nekako da mu se vrati sut. imao je nekoliko dobrih utrcavanja bez lopte (cut, kako se to na srpskom kaze?), to je ono sto treba jokicu da ima kome da doda za lake poene. morris je vasa micic nivo, bili su primorani da ga startuju bez dvojice, ima on dobrih momenata, ali max 15 min po utakmici.

steta sto mpj dosta ispada, bas mu fali jedna cela sezona da ga dorade. granta moraju da zadrze, a i craiga za male pare da im igra do 10 min i ako se neko povredi. treba im solidna cetvorka, nesto kao milsap pre 3 godine.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...