Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

17 minutes ago, 1n54jd3r said:

Da se Will the trill oporavi 100%? ;)

I da nekako zadrze Granta naravno...

 

Nek unaprede pozicije Milsapa i Plamlija i već može omanja proslava da se napravi. :D

Link to comment

Jedno je sigurno. U luxury tax zonu Denver zagaziti nece. Tako da dosta zavisi i od toga na kom nivou liga utvrdi cap space. Mislim da Malone jako ceni Milsaparu i da ce ga produziti za neki veteranski minimalac. To plus kick in Dzamalovog ugovora, dosta opterecuje budzet, a i Grant sigurno nece da igra za kikiriki. Ne znam, ne vidim da mogu nesto znacajno da urade na free agency trzistu, pre ce im fokus biti internal growth. Ako Dzamal krene da igra konstantno kao border line all star i ako MPJ bude napredovao u skladu sa talentom koji ima, to je dosta jaci tim no ovaj koji trenutno gledamo. I da ne zaboravim, Herisu je defanziva konstanta, ali on ima prostora da bude korektan napadac i da povrati sut koliko toliko.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Nek unaprede pozicije Milsapa i Plamlija i već može omanja proslava da se napravi. :D

Najbolje bi im bilo da unaprede Millsapa na Plamlijevu poziciju.

 

Dobar je deda za ove kliperse, protiv Jute nije bila serija za njega. Koliko su ga platili, duguje im da odradi neku godinu za minimalac, a ne verjem da ima ko ce da mu da vise ionako. 

Edited by Joe D
Link to comment
6 hours ago, 1n54jd3r said:

Klipersi su i dalje veliki favoriti u seriji. Ali i samo ali, da li je preoptimisticno reci da Denver nije bez sansi ovde? Klipersi se sigurno hoce prilagoditi na ovu agresivniju odbranu, ali Denver i dalje ima poenterskih rezervi kada je napad u pitanju. Mislim da cemo u nastavku gledati vise egal utakmica koje ce se resavati u finisu.

naravno da Nuggetsi nisu bez sansi, to zna svako ko je pogledao jednu NBA tekmu prethodne sezone. znaci svi osim Skipa Baylessa, Shaqa, the Jeta, onog belca sto izigrava novog Skipa Stephen A Smithu, onog debila sa isfazoniranom bradicom sto ima neki program sa Crisom Carterom  i omiljenog... 

 

ne bi me cudila nova sedma tekma, pogotovo ako se pojavi playoff PG13

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...