Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

5 hours ago, Mos said:

 

Plamli mi ne bi ni dva minuta vise igrao. Covek pravi faulove brze nego sto ja skrolujem Micka. Milsap bio odlican prvo poluvreme ali onda pao i zadnju cetvrtinu samo statirao. Morris mora da igra toliko koliko Harrisu treba odmora, jbg. 

 

Moja prognoza serije 4-2 za Kliperse. 

 

Ako Konliju posle ovog iskustva nije jasno sta im je tacno potrebno u medjusezoni, onda nista. 

i ja se nadam da je razumeo da mu treba bilo koji od cetvorice LeBron, Curry, Kawhi, Durant. sva cetvorica ionako jedva cekaju da potpisu za Denver i to za league minimum. 

Link to comment
19 minutes ago, freakns said:

i ja se nadam da je razumeo da mu treba bilo koji od cetvorice LeBron, Curry, Kawhi, Durant. sva cetvorica ionako jedva cekaju da potpisu za Denver i to za league minimum. 


To, djonom niotkuda :D

 

Treba mu dobra defanzivna četvorka koja može da cuva obruč i zamena za Jokića, koja može da odigra 7 minuta po utakmici a da bude bolja od drvo Plamlija. Vrlo moguće za naći ukoliko tražiš.

Link to comment
26 minutes ago, Mos said:


To, djonom niotkuda :D

 

Treba mu dobra defanzivna četvorka koja može da cuva obruč i zamena za Jokića, koja može da odigra 7 minuta po utakmici a da bude bolja od drvo Plamlija. Vrlo moguće za naći ukoliko tražiš.

Pa taj Plamli je bio bas to...zamena za Jokica, defanzivac dobar, rim protector itd. Plus bio starter u Portlandu...a kad ga dovedose, pretvorio se u deblo...tako da nije bas lako pronaci to sto se trazi

Link to comment

Kad vec nabacujemo imena, mozda bi dobar fit bio Noel iz OKC. Trenutno igra za 3.8mil (dobice bolje ponude ali svakako ne toliko visoke da se ne mogu ispratiti). U teoriji pokriva ono sto je potrebno i postaje FA.

Link to comment

Bol Bol ne moze da igra 5 ni u vlaznim snovima. covek je 5kg laksi od Hardena. 

 

najbolje resenje je ovo sto je Joe pricao, Millsap za neke sitne novce i da potpisu Granta nazad. ali vise od svega im treba zdrava sezone Harrisa i Bartona koji dve sezone ne mogu da se sastave, napredak MPJa. i da Jokara dobije nazad koje kilo(najbolje u misicima) jer covek u bubble jako malo postuje, vidi se da mu fali mase

Link to comment

Heat ne zna sta treba da igra u odbani bez Janisa na terenu. 

 

Ali da Marvin Williams leta gospodnjeg 2020. godine igra po 20 minuta u satro konkurentu za titulu mi je potpuno fascinantno,

Link to comment

jel bese sinoc pri kraju prve cetvrtine pao ... mozda se tada i povredio

 

edit: nije tada bilo ... to je bio udarac nisko kolenom

Edited by cedo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...