Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Spekulise se da se Jokara povredio tokom utakmice pa zbog toga nije forsirao suteve u drugom poluvremenu. Ako ne igra veceras, Denver bolje da igra sa rezervama i odmori startere.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Spekulise se da se Jokara povredio tokom utakmice pa zbog toga nije forsirao suteve u drugom poluvremenu. Ako ne igra veceras, Denver bolje da igra sa rezervama i odmori startere.

 

Mislim da bi to bila greška. Čak i ako ne igra, treba ostali da ih stisnu maksimalno, pa ako i izgube makar nek ih dobro oznoje, a ne da odmaraju Kawhi-ja

Link to comment
On 4.9.2020. at 16:28, Fins fleet said:

Malo je bezvezno sto se ovo lomi na 1 Nashu, no potpuno je nebitno na kome se lomi, sustina ostaje. Ako se to ne razume onda jbg. 

 

Omiljeni je 99 odsto u pravu ovde. Ovaj 1 odsto kad je pomenuo big data, umal nisam prosuo kafu kad sam procitao.

 

:D

 

ali to zapravo jeste big data problem. uzmi pa stavi na papir broj trenera na pro, college i high school nivoima. računaj i football i basket trenere jer oba sporta dele taj 1 isti problem.

to su desetine hiljada ljudi koji se profesionalno bave trenerskim poslom. i niko ne očekuje da % crnih trenera izjednači % crnih igrača, tj crnci kod coachinga nemaju prednost koju imaju kod igranja, ali za očekivati je da taj % crnih trenera ipak bude relativno visok. U realnosti je taj % manji od 15ak % koliko otprilike ima crnaca u USA. To ne da nema nikakvog smisla, već...sprdnja kao takva.

Onda možeš analizirati sve te karijere i da se onda nađi egzaktan podatak koliko dugo u proseku crni trener mora negde da grinda kao asistent, a koliko beli trener po pravilu dobija ranije ponude za ozbiljnije poslove koji te mogu lansirati u sam vrh.

posmatrati priču o tome kroz Nasha i A Smitha je...ne znam šta bih rekao. Deca iz jaslica umeju ozbiljnije da se udube u neki problem.

Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

Mislim da bi to bila greška. Čak i ako ne igra, treba ostali da ih stisnu maksimalno, pa ako i izgube makar nek ih dobro oznoje, a ne da odmaraju Kawhi-ja

Sve je to ok, samo sto mislim da je odmor Denveru mnogo potrebniji no odmor Klipersima...thats all

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

Sve je to ok, samo sto mislim da je odmor Denveru mnogo potrebniji no odmor Klipersima...thats all

 

Osim Milsapa praktično su u Denveru svi mlađi, valjda mogu na mladost nešto da izvuku :)

Link to comment
17 minutes ago, omiljeni said:

:D

 

ali to zapravo jeste big data problem. uzmi pa stavi na papir broj trenera na pro, college i high school nivoima. računaj i football i basket trenere jer oba sporta dele taj 1 isti problem.

to su desetine hiljada ljudi koji se profesionalno bave trenerskim poslom. i niko ne očekuje da % crnih trenera izjednači % crnih igrača, tj crnci kod coachinga nemaju prednost koju imaju kod igranja, ali za očekivati je da taj % crnih trenera ipak bude relativno visok. U realnosti je taj % manji od 15ak % koliko otprilike ima crnaca u USA. To ne da nema nikakvog smisla, već...sprdnja kao takva.

Onda možeš analizirati sve te karijere i da se onda nađi egzaktan podatak koliko dugo u proseku crni trener mora negde da grinda kao asistent, a koliko beli trener po pravilu dobija ranije ponude za ozbiljnije poslove koji te mogu lansirati u sam vrh.

posmatrati priču o tome kroz Nasha i A Smitha je...ne znam šta bih rekao. Deca iz jaslica umeju ozbiljnije da se udube u neki problem.

Sve ok. Rasizam je deo zivota u Americi, pa tako naravno da postoji i u kosarci, ko kaze da ne postoji jednostavno nema pojma.

 

Samo ti ne znas sta 'big data' znaci pa nemoj ni koristiti molim te. 😁

Link to comment
2 hours ago, Time Crisis said:

 

Mislim da bi to bila greška. Čak i ako ne igra, treba ostali da ih stisnu maksimalno, pa ako i izgube makar nek ih dobro oznoje, a ne da odmaraju Kawhi-ja

 

Naravno. Pustati PO utakmicu je suludo..

Link to comment

I ispade Juta jer Micel nije preveo loptu za 8 sec...

 

Da pohvalim Batlera, i da pohvalim Miami onako ekipno..

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

A u stvari se nije ni pričalo o generalnoj nesrazmeri u broju trenera različitih rasa, već isključivo o tome da je Stephen A. Smith idiot zbog izjave koju je dao u vezi sa Nešom.

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
33 minutes ago, napadaj said:

A u stvari se nije ni pričalo o generalnoj nesrazmeri u broju trenera različitih rasa, već isključivo o tome da je Stephen A. Smith idiot zbog izjave koju je dao u vezi sa Nešom.

 

 

Od toga je krenulo, ali pricalo se o svemu I svacemu, da se ne vracam sada da quote-ujem

Link to comment

Debeli ako ima istegnuce ligamenata sake ne treba da igra. Verovatno je to i kraj ovog playoffa za njega i Nuggetse, jer Nuggetsi bez njega ne mogu dobiti a sve i da propusti dve tekme, pokusa da se zaleci za petu, nema teorije da istegnuce zaleci za 6 dana(racunajuci da se povredio na prosloj). da je leva saka, pa i da se nadaju necemu, ali desna, jbg, ne mozes nista...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...