Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Ubijaju ove tupave izgubljene lopte. Ako se ne probude tokom tajmauta ovog, bojim se da ce im utakmica polako izkliznuti iz domasaja.

 

Jokic zeli loptu, trazi je, ali je ne dobija pravovremeno. Nikad na postu, uvek blizu trojke.

Link to comment
3 minutes ago, Mos said:

Mislis da im nije izmakla iz domasaja vec na -18 :D 

bili su na -13 ili -10 kad sam pisao...ne znam, gorak ukus, kao da se Jokic i Dzamal nisu pojavili na utakmici...da nije Grenta, ovo bi vec bilo bambergovanje

Link to comment

OG :hail: meni se čini užasna odbrana Seltiksa za to izvodjenje, lik se izvukao na trojku, ali je bio sam pre toga jedno 3 sekunde, plus je reket bio skroz prazan, mogao je tu lako da prodje i aliup pas

Link to comment
27 minutes ago, Mos said:

Gledam salary cap Klipersa. Kako je Jerry to lepo poslozio da bude mesta za Janisa kad dodje vreme. 

 

Ja koliko vidim i Dzordz i Kavai imaju player-option za sezonu kad Janis postaje slobodan, ako se obojica odluce da je iskoriste nece imati prostora za Janisa. PG kako trenutno igra nema niti jedan razlog da ne iskoriti opciju, dok se sa Kavaijem nikada ne zna.

Link to comment

Kada dopustis da Markus Moris odigra bolje od tvojih najboljih igraca, ne mozes da ocekujes nista do ubedljivog poraza.

 

Naredne 3 utakmice se opet igraju u 3h. Ne verujem da ce biti vredne neprospavane noci.

Link to comment

ma ne mogu oni njih nikako odbrambeno svesti na razumnu meru, previse klipersi imaju opcija

a napadacki ova dvojica moraju imati ludo vece da bi parilali

 

 

znacio bi im barton u tom smislu

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...