Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

21 minutes ago, Mos said:

 

Zapravo je i prošle sezone šutirao loše trojke, one prethodne sezone kad su zamalo ušli u plejof je bio na skoro 40%

u pravu si, pomesao sam sezone...opet, cak i sa ovako losim procentom, ima rezona da sutira...mnogo znaci za spacing

 

A za MPJ sam imao utisak da je umisljena zvezda kada je ulazio u ligu, ali moram da pohvalim njegovu reakciju na kritike od strane Melouna...kritikovao ga je zbog manjka aktivnosti na skoku a ovaj vraca time sto se pretvorio u masinu za skokove...plus, ne moze niko da ima onakvu prangiju i samopouzdanje u sutu a da krvavo ne trenira...sve i da izgubi mesto u petorci, sigurno ce imati nekih 25+ minuta u PO...sad da li ce Barton da predvodi napad second unita ili MPJ, manje je bitno

Link to comment

Meloun je na intervjuu nakon tekme rekao da je Nikola najbolji igrac ekipe a da su on i MPJ cornerstouns fransize. Takodje je rekao da je zastrasujuce kakav potencijal za razvoj ima MPJ i da ce uz sve sto donosi u napadu biti i dobar defanzivni igrac. Uz sve manjkavosti koje ima kao trener, uvodjenje mladih igraca u sistem i njihov razvoj nisu medju njima. Give him some credit.

Link to comment
14 minutes ago, Mos said:

A ne bi mu falilo nista da igra i beka dok je Harris out. Marej, Barton, MPJ, Grant, Jokić, pa nek ih brani ko može.

sa ovom petorkom je kos svakako zagarantovan, protivniku vise nego denveru. 

Edited by Joe D
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Inače, smejem se već dva minuta

 

 

 

Upravo si me vratio tipa 25 godina u prošlost, na lokalnu košarkašku utakmicu. Sad, priča je bolja kad su to lokalni likovi (Kale i Džele) koje znaš, ali ne mari. Kale, bek, presekao loptu na centru i krenuo sam ka košu, Džele krenuo  da isprati, ali odustao negde na centru. Kale istrčava sam kao duh, i kada smo svi očekivali polaganje, dobili smo pas od tablu da Džele zakuca što je Džele samo ispratio pogledom iz našeg reketa :D

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
29 minutes ago, Mil@n said:

 

Upravo si me vratio tipa 25 godina u prošlost, na lokalnu košarkašku utakmicu. Sad, priča je bolja kad su to lokalni likovi (Kale i Džele) koje znaš, ali ne mari. Kale, bek, presekao loptu na centru i krenuo sam ka košu, Džele krenuo  da isprati, ali odustao negde na centru. Kale istrčava sam kao duh, i kada smo svi očekivali polaganje, dobili smo pas od tablu da Džele zakuca što je Džele samo ispratio pogledom iz našeg reketa :D

U Ćupriju? 

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

 

murray ce da pokupi pare koje ce da ustede od milsapa. jedino ako skinu granta, plumleea i craiga, tu imaju oko 26 milke. garris ih je zakopao sa svojim ugovorom, s obzirom da je pukao ofanzivno + povrede.

Link to comment

Grent ima player option za 2020/21, možda iskoristi to i dobije više para negde, ali sumnjam da će se to desiti. Očekujem da će da produže Plamlija i Milsapa, ali da će da im daju veteranske minimume ili malo preko toga, posebno Plamliju, u svakom slučaju neće mnogo para otići na njih. Gerijev ugovor ističe za dve godine.

Edited by napadaj
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...