Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

7 hours ago, goofs said:

Veli uvek pouzdani Reddit da do sada nijedan sampion u istoriji NBA nije imao prvu petorku bez bar jednog igraca kojeg su sami draftovali.

 

Onako iz glave mi se cini legit informacija, prosle godine je to bio Siakam, za sve GSW titule spleš braća, za Spurse Dankan, za Kavse Lebron, za Hite Mario Chalmers, za Fejkerse do 2000 Derek Fisher, cika Dirk, Tayshaun Prince za Pistonse, onda u 90im Jordan i Hakim, Isiah Thomas, Magic, Bird...

 

Ove godine kandidati da pojebu tu tradiciju su Lejkersi i Klipersi.

Zanimljiv podatak, ali gde Mario pored zivog Dvejna.  :D

 

Jokic ili Janis da nastave tradiciju.

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

boli koliko Denveru fali sut spolja...

+1000

toliko bezlicnih nekorisnih malih igraca imaju. mora to da se menja. toliko im treba dobar sut spolja..

Link to comment
5 minutes ago, Bane_V said:

Zanimljiv podatak, ali gde Mario pored zivog Dvejna.  :D

 

haha, da bre, ne znam sta mi bi :lolol: nekako sam ovu trojicu sklonio iz jednacine 

Link to comment
20 minutes ago, napadaj said:

Denver je 50% opasniji kad debelog ide trojka.

fora i jeste u tome da je spao na 30% za tri ove sezone...mnogo bolje je sutirao prethodne

Link to comment

Mučeni Memfis ne da nece igrati playoff nego nece igrati ni onaj repasaž za ulaz.

Kako sada stvari stoje u bubbleu - Portland i Finiks. Mada NOP ima srecu da igra s Kingsima dva puta.

Link to comment
14 minutes ago, 1n54jd3r said:

fora i jeste u tome da je spao na 30% za tri ove sezone...mnogo bolje je sutirao prethodne

 

Zapravo je i prošle sezone šutirao loše trojke, one prethodne sezone kad su zamalo ušli u plejof je bio na skoro 40%

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...