Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 minute ago, Mos said:

 

Surovo :D

 

Nisam od njega ocekivao :dry:

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
Bogdanovic je zalutao u NBA ligu,  prebrzo je sve  ovo za njega.

Nije prebrzo nego preglupo, ne snalazi se u ovom nacinu igre gde on treba da uzme neke suteve ma kakvi oni bili jer je njegov red.
Nije cudo sto su najbolji bili dok je glupan Foks bio van ekipe a kljucevi ekipe bili kod Bogdana i Badise. Jedino tada su igrali timski, Foks je covek koji silovanje i sebicnost nametne kao standard.
Link to comment

šta pogodi čovek

 

jj jr završio sezonu inače, memfis više nije favorit za plejof definitivno

Edited by theanswer
Link to comment
10 hours ago, theanswer said:

Nemaju oni taj kvalitet i nije razlika u kvalitetu kao Milvokija recimo i Bruklina.

 

Razlika u kvalitetu bi bila ogromna da su tu Kyrie i Durant, ali sa trenutnim snagama moram priznati da su Milvoki i Bruklin na istom nivou, bas su nas preznojili :fantom:

aJilhJy.png

 

Salu na stranu, upravo je Carmelo bio clutch u zavrsnici i doneo je Portlandu vaznu pobedu, malo su braca Harden i Westbrook podbacili na samom kraju.

Pre toga gledao sam kako Majami skoluje Boston bez svog najboljeg igraca, ne znam zasto Jimmy nije igrao, ali mnogo su mi lepi njihovi ViceWave dresovi :wub:

XY95YQ7.jpg

Link to comment
11 minutes ago, Mos said:

Eh, sad, naivni Hjuston izgubio od Portlanda. Pa nisu ni oni sisali vesla, svima odgovara da Lilard ide na Lejkerse.

osim Lejkersima :D

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

:lolol:

 

Sam, udaljio se da na miru jede gomboce, da mu niko ne kenja.

ovo sam morao da pogledati sta znaci.  a komotno ga mogu zamisliti kako ćopa prije treninga.

Edited by Peter Fan
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...