Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

9 hours ago, Mos said:

Zaspah na poluvremenu, ali sad vidim da je njima ovaj osakaćeni Denver bez Jokića pravio problem do 4 minuta pred kraj. Možda ih ipak Lebronka rastoči u prvom krugu.

ja ne znam ko je zamisljao da Portland moze vise od jedne pobede protiv Lakersa... LeBrona i Davisa ce da cuvaju svetionici odbrane Zach Collins i Carmelo Anthony. 

Link to comment
11 minutes ago, Micko8 said:

Jokic  je dopustio da ga jedan cirkuzant kao sto je Bol Bol izbaci iz rotacije, igra kao  plastificirana sisa.

 

O čemu ti pričaš rodjače...

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

. Ako zeli da bude deo sistema i pikira rezultat mislim da mora da pristane na manje novca, i da bezi od Kingsa jelte.

I da sa tako manje garantovanih para gricka nokte svako malo hoce li ga iz tog nekog dobrog kluba trejdovati u neki sakramento ili sarlot. 

Link to comment
50 minutes ago, freakns said:

ja ne znam ko je zamisljao da Portland moze vise od jedne pobede protiv Lakersa... LeBrona i Davisa ce da cuvaju svetionici odbrane Zach Collins i Carmelo Anthony. 

 

Istina je da Portland nema tela za Lebrona, bukvalno nikoga, ali Zach je i ovako kljakav i totalno van forme bolji odbrambeni igrac od bilo koga kog Lakersi mogu da bace na Damea. Plus Nurkic uvek moze da uskoci i korektno odradi taj posao. 

 

Sumnjam da ce posle ove klanice pa onda play in utakmica Portlandu ostati energije da se posibaju kad/ako udju u plejof, ali u regularnim uslovima ta serija ne bi bila prijatna za Lakerse.

Link to comment

Ako se izuzme umor, ovaj Portland ima sanse da pobedi bilo koga u seriji. Napad im je brutalan, trojke pljuste sa svih strana, a u reketu Nurkara vise no korektan. Sulude procente za tri imaju, bez i da pominjem da je Lilard namestio range cim predje na polovinu protivnika. Cak i sa losijom odbranom, svakako imaju potencijal da pobede igrajuci na kos vise.

Link to comment
55 minutes ago, pacey defender said:

I da sa tako manje garantovanih para gricka nokte svako malo hoce li ga iz tog nekog dobrog kluba trejdovati u neki sakramento ili sarlot. 

 

Pa ok, svaka opcija ima svoje pluseve i minuse, nece potpisati za kikiriki nego za nesto manje novca od projektovanog.

 

Uglavnom, ne mislim da to treba da uradi, niti verujem da ce uraditi, ovo sad sto mu ide mu je onaj kapitalni ugovor za karijeru, za prvi sledeci ce vec biti premator za neke ogromne pare.

Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Nurkić može da napravi probleme Dejvisu, a Lejkersi nemaju nikoga za Lilarda i CJ-a.

Kao sto je pre dve sezone, Dejvis ga  odvojio od zivota. Da Malone  nije jeo govna i ovakav osiromaseni Denver bi ih dobio sinoc i pored onakvog usera za tri poena  , Resice ih Lejkersi metlom.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...