Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Jebenliga, Shaqu su trpeli celu karijeru. Mora da se dovede u red, naravno, ali lik je takav kakav je, i igra mu je takva, sigurno se nece utanjiti kao debelitm Jokara.

 

Inace me mnogo podseca na Barklija po unutrasnjoj igri, telesinom sklanja ljude oko sebe i ide direkt na obruc. Samo spolja ne drvi loptu toliko kao ser Carls.

Link to comment

Sta mislite, hoce li Bogdan dobiti vise od onih 4x13 koliko su mu nudili Kingsi na jesen, u svetlu cele ove pizdarije sa pandemijom, pomeranja sezone, potencijalnog (ali verovatnog) umanjenja salary capa, potencijalnog (ali verovatnog) odlaska Divca?

Link to comment

Da nije korone i smanjenja salary cap-a, sigurno bi dobio vise od toga. Nesto mi govori da mu sam kes nece biti jedini prioritet, kapiram da mu je muka da bude zarobljen u timu koji nije konkurentan. Verovatno ce da zapali u neki ozbiljniji PO tim.

Link to comment

samo cetiri ekipe imaju capa da ga plate. atlanta, pistonsi, knicksi i valjda charlotte. tako da nista od playoff ekipe

 

ostace u sacramentu na zalost, jedino da bude neki s&t. 

 

predvidjam 4/70

Link to comment

Biće smanjenja capa sigurno, najavljeno je da će i cela sledeća sezona da se igra bez publike, a ko zna da li će je uopšte i biti. Igrači ne mogu da provedu 9 meseci u bablu, a jako je teško, verovatno nemoguće, da se putovanja i dvorane organizuju tako da rizik od širenja zaraze među ekipama bude minimalan i da sve to bude dovoljno bezbedno da se da zeleno svetlo za sezonu.

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

ma sve je to kul dok je mlad i zdrav, ali pitanje je mogu li i koliko dugo zglobovi da trpe

 

Dečko se gega kao pingvin, kao da ima 60 godina, i to nije ništa novo. Nadam se da će uspeti da se sačuva, ne izgleda kao seronja.

 

38 minutes ago, 189- said:

previdjam 4/70

 

Onaj ko Bogdanu da ove pare je mad as a bicycle.

Link to comment

Pa nijedna PO ekipa mu nece dati te pare. Dace mu neki Sarlot recimo, odradice karijeru ko Nicolas Batum, zgrnuce para i bice u konstantnom limbu izmedju rebuildinga i plejof ekipe. Ako zeli da bude deo sistema i pikira rezultat mislim da mora da pristane na manje novca, i da bezi od Kingsa jelte.

Link to comment
5 hours ago, 189- said:

verovatno tacno.

 

ali ni za jokica nismo verovali da moze ovako da izgleda posle one slike u oktobru

Jokic  je dopustio da ga jedan cirkuzant kao sto je Bol Bol izbaci iz rotacije, igra kao  plastificirana sisa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...