Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

5 minutes ago, Filozof manijak said:

Odavno nismo imali raspravu gomboce vs knedle sa šljivama :D

Dje ima zadnja rasprava? Sad me bas interesuje ta tema.

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Slabo stojim sa pretraživanjem na forumu

 Mogao bi James da pomogne 

Odavde :P

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Veli uvek pouzdani Reddit da do sada nijedan sampion u istoriji NBA nije imao prvu petorku bez bar jednog igraca kojeg su sami draftovali.

 

Onako iz glave mi se cini legit informacija, prosle godine je to bio Siakam, za sve GSW titule spleš braća, za Spurse Dankan, za Kavse Lebron, za Hite Mario Chalmers, za Fejkerse do 2000 Derek Fisher, cika Dirk, Tayshaun Prince za Pistonse, onda u 90im Jordan i Hakim, Isiah Thomas, Magic, Bird...

 

Ove godine kandidati da pojebu tu tradiciju su Lejkersi i Klipersi.

  • +1 2
Link to comment

gde je bol bol? ☹️

porter kakva elegancija

ali jokic je jedinstven. genije covek! ovako mator bi stavio njegov poster u sobu. 

napredovao i grant ( on je harvijev ili horacijev sinan?)

 

Link to comment

kakav je lik ovaj kris marlou. svaki napad ponavlja da nagetsi ne igraju kroz jokica a covek bukvalno je asistiro svaki sut od trenutka kad je uso.

 

pidzej douzijer il kako se vec zove taj bezveznjak potpuno izbacio mpj iz ritma.

Link to comment

gledam ovog sto je udario-zakacio milsapa i ovaj kretenizam gde zaustave show zbog gledanja snimka i kako ide prvi put mi se cini: slucajno

drugi: isto slucajno

treci: hmm

cetvrti: namerno

 

Link to comment

Ove sudije slepe, prvo naravno da je bilo slucajno Eubanksa, gurno ga ispod Denverov igrac. Ono je faul nad Jokicem na zemlji bez priznavanja 2p. Jbt das im snimak i opet ne vide, smesno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...