Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

12 hours ago, zorglub said:

Jbt dva i po meseca već vuče tim na drugo mesto zapada - nezainteresovan. Pa mislim stvarno.

23/9/6

19/8/13

 

evidentno nezainteresovan. 

 

a sta ima i da bude zainteresovan, ionako nemaju nikakve sanse za top 4. 

Link to comment

Ti si pisao, još dok su ih povrede zaobilazile, da neće ni do POa, te da im je najbolje da tenkuju sezonu. Čovek odigra dve utakmice sa statistikom za koju se danas dobijaju max ugovori - nezainteresovan. Dobro došao na IL.

Link to comment
7 hours ago, Djuro said:

Bio je sarkastican tada, preozbiljno si shvatio taj post.

ma jok, bio sam ozbiljan skroz :lol: 

kao i da je nezainteresovan sa 21/8.5/9.5... ja ne verujem da ljudi ne skapiraju toliko ocigledan sarkazam :s

 

plus, jedini navijac Nuggetsa na forumu dok je jos Jokic mastao da postane najbolji dzokej na svetu, i tankovanje mi se bas ucinilo ko super ideja :lol: 

 

EDIP: dokaz! ko je znao da su Nuggetsi avangarda pre nego su to postali, hah! (negde na sredini strane... molim lepo. ovaj zorglub garant bio navijac Miamija tada ...)

 

 

Edited by freakns
Link to comment
On 11.2.2020. at 12:06, 1n54jd3r said:

Dzamal ce izgleda opet da pauzira neko vreme...bas maler sezona za Denver kada su povrede u pitanju...kao da nema kraja

 

Gde piše?

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

plus, jedini navijac Nuggetsa na forumu dok je jos Jokic mastao da postane najbolji dzokej na svetu

 

Najbolje da ovde neko navija za Nuggetse osim tebe :laugh: Ima nas 2-3 zilota sto vlaze na Debelog i ostali koji ne mogu da ga smisle, a za Nuggetse navijas i dalje sam :D

Link to comment
2 hours ago, freakns said:

ma jok, bio sam ozbiljan skroz :lol: 

kao i da je nezainteresovan sa 21/8.5/9.5... ja ne verujem da ljudi ne skapiraju toliko ocigledan sarkazam :s

 

plus, jedini navijac Nuggetsa na forumu dok je jos Jokic mastao da postane najbolji dzokej na svetu, i tankovanje mi se bas ucinilo ko super ideja :lol: 

 

EDIP: dokaz! ko je znao da su Nuggetsi avangarda pre nego su to postali, hah! (negde na sredini strane... molim lepo. ovaj zorglub garant bio navijac Miamija tada ...)

 

 

Dzaba sad sve kad si na IL, pa ne vidi sta si pisao.

Zato quota evo.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Najbolje da ovde neko navija za Nuggetse osim tebe :laugh: Ima nas 2-3 zilota sto vlaze na Debelog i ostali koji ne mogu da ga smisle, a za Nuggetse navijas i dalje sam :D

navijanje za Nuggetse je poseban tip mazohizma!

ali pazi, poceo sam da navijam za Bucse 2000., 2002. uzeli prvu titulu. za Cubse cirka 2004., 2016. uzeli titulu posle 108 godina. za Nuggetse navijam od 90ih pa valjda i njih docekam :D realno, ako MPJ postane all star lvl igrac, a ima potencijala, on, Murray i Debeli mogu da doguraju Nuggetse do titule. inace, Debeli se dobrano stesao od kada ga jasu jer nema ko drugi da igra... jos malo pa nece biti Debeli :( 

 

18 minutes ago, Djuro said:

Dzaba sad sve kad si na IL, pa ne vidi sta si pisao.

Zato quota evo.

ma zabole me za IL... ni ne znam ko je lik, ali ocigledno suvise ozbiljno shvata stvari :D 

Link to comment

U kakvoj je formi Murray, bruka...

Dobra small ball sekvenca, mada su mogli bolje rezultatski da profitiraju u trećoj.

Debeli danas grozan u odbrani, nisu baš morali suci dodatno da ga sputaju.

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...